Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet belsővérzésem?

Lehet belsővérzésem?

Figyelt kérdés

Nemrég tarkón talált az ablak mikor lehajoltam valamiért és vissza,nem volt túl nagy ütés,viszont félek hogy később lehet e belőle belsővérzésem..

Vannak tünetei?Vagy ilyenkor reménykedni kell,hogy nem olyan helyen találtam el és nem olyan erőséggel...?


2011. máj. 22. 10:36
 1/10 anonim válasza:
34%

Ha belilult nagyon, akkor tutira kicsit vérzett belül. Ugyan az mintha kifolyna belőled a vér, csak így nem folyik ki, amiből problémák lehetnek. Szerintem nézesd meg orvossal.

Ha nagyon komoly belső vérzés, akkor tünetei: halál. (csak "vicceltem")

Neked nem olyan komoly, mert ha az lenne, akkor nem írtad volna meg ezt a kérdést, mert nem jutottál volna el a gépig, előbb haltál volna meg.

De azért menj el orvoshoz, hátha mégis van valami gond.

2011. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A belső vérzésnek tünetei nincsenek maximum be lilul de ha nagyon erőssen belilult és szédelegsz akkor orvoshoz menj el, ilyenkor jobb b ha mi hamarabb kapsz ellátást.
2011. máj. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hmm,annyira nem látom lilának,most néztem meg,meg megtapogattam,és nem fáj,úgy tudom a belsővérzés akár 12 óra után is tud jelentkezni,tehát még nem vagyok biztonságban...:D
2011. máj. 22. 10:53
 4/10 anonim válasza:
az első vagyok, szerintem ha nem fáj, meg nem is nagyon lila, akkor semmi komoly, szerintem csak valami hajszálér, de ázért ha rosszul érzed magad, mindenképp menj orvoshoz.
2011. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát remélem,hogy semmi komoly,most erősebben megtapogattam és nem fáj

Rosszul sem vagyok még,de lehetek még a mai nap folyamán rosszul...?

Köszi a válaszokat amúgy!!!

2011. máj. 22. 10:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ettől nem lesz belső vérzésed, ezt 100%-ra mondom, ne aggódj:) Belső vérzésed akkor lehetne, ha pl beléd szaladt volna egy kocsi, vagy mondjuk késsel ütögették volna a nyakadat, de attól, hogy egy picit beütötted a tarkód semmi bajod nem lesz. Ha zsibbadást, fejfájást, szédülést, látásromlást vagy vesztést, tudatvesztést, bénulást, rángást/remegést, hirtelen gyengeséget észlelsz akkor ügyelet, de akkor sem belső vérzés, hanem idegprobléma, és ha tényleg a tarkódat ütötted, nem a gerinced, akkor nincs semmi gond. Ha eddig nem jelentkezett, akkor már valószínűleg semmi probléma nem lesz, ne aggódj.
2011. máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a megnyugtató választ!:) Hát nem a gernciemet ütöttem be...de úgy tudom fejben is lehet belsővérzés de akkor az legtöbb esetben halálos =/
2011. máj. 22. 11:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Azért van a koponyád, hogy ennyitől ne halj meg. Max agyrázkódásod lehet egy ilyen esettől. Ha hányingered lesz, szédülsz, hánysz, akkor menjél orvoshoz.

De egyébként ennyitől nem lesz semmi bajod.

2011. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utsó:Hát igazad van

De lehet hallani pár olyan esetről,hogy valaki egy kisebb ütéstől is belsővérzést kapott és annyi...Akkor nem tudom,lehet akkor más okozta,vagy csomó ilyen hír kamu...

2011. máj. 22. 11:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Enyhén nagyon hipochonder vagy :)! Semmi bajod nem lesz! :)
2011. máj. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!