Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fulladhatok meg pajzsmirigy...

Fulladhatok meg pajzsmirigy alúlműködés miatt?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok ezért a kérdésért,de rettenetesen emg vagyok ilyedve..

Szóval 3 hónappal ezelőtt voltam vérvételen, eddig is tudtam hogy pajzsmirigy alúlműködésem van,de azt mondták,inkább ne szedjek rá gyógyszert, amíg nem muszáj.

3 hónappal ezelőtt, már új orvosnál voltam, ő azt mondta, hogy tényleg egy kicsit pajszmirigy alúlműködésem van, és szedjek Euthyrox-ot, napi egy szemet, és most kellett volna elmennem ellenőrzésre.

1 hónapig szedtem, de aztán annyi minden összejött, hogy elkezdtem nem szedni a gyógyszert, vagyis sok ki ki maradt.(ezért kérlek ne szidjatok le, mert Tudom, hogy hibás vagyok, és ilyent soha többet nem csinálok,tanultam belőle..) ma kezdtem el újra szedni,de tudom, hogy idő kell hogy kialakuljon a hatás.

És kb.2 hete kezdtem el erősebben érezni megint a tüneteket.. rendszertelen menses,székrekedés, és kívülről egy picit érzem megnagyobbodva a pajzsmirigyem..

és tegnap, még minden rendben ment,de ma,mikor ittam a teát, olyan nehezen nyeltem le.. és annyira megrémültem..

mert félek, mi lesz,ha ez a pajszmirigytől van?

Félek, hogy nem merek ma elaludni, mert hátha egy nap alatt nagyobbodott,tegnap ezt még egyáltalán nem éreztem, és megfulladok tőle..

ugye olyan nincsen,hogy egyik napról a másikra annyit nagyobbodjon,hogy megfulladjak?

Annyira félek..

ugye képzelődöm csak, és azért éreztem,mert bepánikoltam?

Ilyen létezik?

Kérlek,valaki adjon hasznos tanácsot, mert nagyon félek. :(

Most vettem be a gyógyszert, és az lesz az első dolgom holnap is..

de ugye nem lesz bajom..?..

és egy nap alatt hat a gyógyszer?


Köszönöm előre is ha segítetek. :( Félek. :S :(..


18/L


2011. máj. 22. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha most is érzed hogy nagyobb akk inkább menj el az ügyeletre sürgősen. Ők majd adnak szakmai tanácsot h mi legyen

ez az én véleményem

És nyugi

2011. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
ügyeletreee? Miért,van ilyen hogy egyik napról a másikra ?
2011. máj. 22. 21:29
 3/11 anonim ***** válasza:

Figyelj nem vagyok orvos de ha valami gebasz van akk irány a doki

Ha félsz tőle h este megfulladsz akk jobb ha a doktor megnyugtat vagy tesz valamit


De am sztem nem lehet megfulladni tőle

2011. máj. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ :S

Várok még válaszokat, olyantól is,főleg,aki jártas ebben!!!

2011. máj. 22. 21:38
 5/11 anonim ***** válasza:

MIvel ez a gyógyszer beépül a szervezetbe kb. 3 hónap alatt, ha hirtelen hagytad abba és több napig, akkor kb. 3-4 nap, mire kiürül,de a pajzsm-nek nem tesz jót az tuti.

Nem fogsz megfulladni, ez el fog múlni.Akkor van ilyen tünet, amikor alulműködik, vagy a gyógyszer kezdeti szakaszában vagy.

El kell menned a dokihoz és ezt elmondani neki, hogy elmondja, most szünetet kell tarts és majd újra kell szedned, vagy folytathatod így.

Mostmár ne hagyj ki egy szemet se.

2011. máj. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, holnap reggel Mindeképpen elmegyek, meg szerintem egy vérvételt is csináltatok.

de akkor ugye holnap reggelig nem lehet bajom? :$

2011. máj. 22. 22:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem.Ha én 14 évig nem fulladtam meg ezzel, akkor te sem fogsz..:-)
2011. máj. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

de te szedtél végig gyószert, nem?

úgy persez hogy nem :)

2011. máj. 22. 22:29
 9/11 A kérdező kommentje:

és kedves utolsó,szerinted ilyen nincs,hogy egyik napról a másikra ilyent érzek? és neked csináltak már pajzsmirigy biopsziát?

nekem még sosem,de rettegek tőle, ha esetleg akarnak.

írsz nekem?

2011. máj. 22. 22:30
 10/11 anonim ***** válasza:
na voltál orvosnál? mit mondtak?
2011. máj. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!