Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vesegörcs? Kinek volt már?...

Vesegörcs? Kinek volt már? Hogyan múlt el? Tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 20:18
 1/6 anonim válasza:
Én vesekőröl hallottam anyumnak volt, és orvoshoz kellet mennie (mentőautóval) annyira fájt neki és kiderült hogy mi van..., még meg kettő is volt neki!! SZÓVAL ORVOS!!!!!
2011. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha vesegörcsöd lenne,nem írnál ide.

NAGYON NAGYON ISZONYATOSAN KÚRVÁRA FÁJ.És nem múlik el magától,injekciót adnak

2011. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

vesegörccsel már elvitt volna a mentő


valószinű csak megfázott,azért fáj


gyógyszertárban vegyél nyírfateát,óránként 2 deci,1 nap alatt kitisztitja a vesét


súlyosabb dolog esetén orvos mindenképp

2011. máj. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vesegörcs két okból lehet vesegyulladás esetén és vesekövesség esetén.Görcsoldót kell szedni és UH-ot kell csinálni hogy kő van e vagy más.
2011. máj. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tegnap este volt szerencsém az orvoshoz. Tényleg vesegörcs, a kérdést azért tettem fel, hogy ha meg egyszer előjönne, mivel enyhíthetném.
2011. máj. 24. 08:28
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt vesegörcsöm és azt hittem bele halok. Hirtelen jött a fájdalom azonnal orvoshoz mentem és mentővel vittek a sürgősségire. Azelőtt is volt még vesegörcsöm, de otthon ki bírtam erős fájdalom csillapítóval, amit az orvos -iét ki. De aznap más volt. Egy égésű napot töltöttem sürgősségin és már oda kerültem,hogy hánytam is. Kaptam a fájdalom csillapítót, de mindig kértem újra és újra, mert nem segített. Sose felejtem el,hogy a földön hemperegtem a fájdalomtól, nem tudtam lábra állni és csak sírtan és sírtam. A jobb Labanná is bele sugárzótt a fájdalom, nem is tudtam megmozdítani. Senkinek sem kívánok ilyen kínokat. Az a nap örökre be vésődött az agyamba. Mindenképpen orvoshoz kell menni,mert komplikáció léphet fel bármikor. Én 1 évig kaptam kezelést, de a baj az volt, hogy nem ittam elég vizet. Mostmár megiszok 2 L naponta és el is múlt,remélem többé soha nem jön elő újra.
2021. jan. 31. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!