Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon undorodós és...

Aki nagyon undorodós és hányingeres volt a terhesség elején, mikor múlt el? És hogy? Egyik nap felkeltél, és már nem voltál rosszul és nem is undorodtál? Már nagyon várom, hogy nekem elmúljon ez az időszak, ezért vagyok kíváncsi a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 07:35
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

Én egyik reggel azt vettem észre hogy ismét kívánom a kávét,amire előtte rá sem tudtam nézni,és utána már mindent tudtam enni.Ez kb. a 15. hét körül volt.Nagyon jó volt újra normálisan étkezni.Most meg itt ez a fránya gyomorégés... Remélem neked is elmúlik,mert hát sajnos van akit végig kísér terhesség alatt.Csak ajánlani tudom,felkelés előtt az ágyban vízszintes helyzetben 2-3 kocka keksz,utána 10 perc fekvés és úgy kelj ki az ágyból.nekem valamennyire enyhítette

Minden jót

27h km

2009. dec. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szia! én még csak 6+1 vagyok, de kb 10 napja ez megy. a magne b6 sem segít. de majd kipróbálom azt a kekszeset, amit írtál, hátha...olyan jó lenne újra hányinger nélkül élni! :(
2009. dec. 1. 08:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 7-8 hét körül kezdődött és 13-14 hetes koromig tartott. De nem csak reggel sajnos....

A kekszet ajánlották nekem is.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. dec. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg a nemvart elott kezdodott, ebbol lett gyanus, hogy sikerult a baba. Folyamatosan emelyegtem es hanyingerem volt. A 8 het korul ebredtem 1 reggel arra, hogy elmult. Azt hiszem nagy szerencsem volt. 13+1 hetes km.
2009. dec. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem csak hányingerem volt, sosem hánytam, ez most a harmadik terhességem. Az első kettőnél (fiúk) nagyjából a 7-8. héten kezdődött, a 12. héten már elviselhetővé vált, valahol a 14. héten vettem észre, hogy jé, mintha már nem lennének annyira rosszak a reggelek. A szagérzékenységem is kb. ekkorra enyhült. Most kislányt várok, van, aki szerint ezért, de 35 hetesen még mindig enyhe hányingerre kelek, és ha nem eszem valami kekszfélét vagy pirítóst 5 percen belül, rám jön az öklendezés. Persze már azért jobb valamivel, mint az első 12 hétben, de napközben is még többször émelygek, ilyenkor a keksz szokott segíteni. Általában folyamatosan múlik a hányinger, és a 10. hét környékén tetőzik, de ez minden terhességben más és más. Persze, anyukám velem még 6 hónaposan is minden reggel hányt egy kicsit, és még az étkészletének a látványától is megundorodott a végére. Nekem javasoltak egy B6 és B12 vitaminkombinációt, de igazából az sem sokat segített. Az Elevit sem, pedig ezekre mind azt mondják, hogy enyhítik a hányingert.
2009. dec. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát nem akarlak elkeseríteni de nekem még mindig nem múlt el. Valamikor a 6. hét tájékán kezdődőtt. Volt olyan, hogy nagyon rosszul voltam. Az volt a szerencsém, hogy szabin voltam, mert volt olyan, hogy az ágyból kikelni se tudtam a sok hányástól. Aztán a 13. hét tájékán jobb lett egy kicsit. Már csak reggelente hánytam. Aztán a 20. hét körül megint egy kicsit jobb lett. Most vagyok 24+5 de ma reggel megint hánytam. Múlt héten 2x. Minden reggel necces. Minden reggel rosszul. vagyok, ha szerencsém van meguszom. Szerintem én végig rosszul leszek terhesség alatt.

Remélem te nem igy leszel

2009. dec. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!