Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy 3 hónapja...

Mitől lehet, hogy 3 hónapja nem tud be gyógyulni 1 kis seb? Sebes a teteje és körbe piros. (Kéz) Be van gyulladva és mit lehet tenni vele? Orvos már volt és krémet írt csak fell.

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Párom cukorbeteg. Neki lassan gyógyulnak be a sebei. Van ami már fél éves. Vércukorszinted hogy áll?
2009. márc. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy cukorbeteg? Lehet, hogy attól gyógyul nehezen a sebed. Próbáld meg Herbanet balzsammal kenni. Bőrre hatásos.
2009. márc. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az 1gyi ismerösömnek van ez én csak érdeklödtem.:)Úgy tudom nincs neki nem tudom én is erre gondoltam amúgy!Köszi szépen az eddigi válaszokat ha vki még tud evvel kapcsolatban vmit érdekelne.
2009. márc. 15. 19:51
 4/4 anonim ***** válasza:
ha a tenyéren belül vagy a kézfejen van a seb akkor felejtsd el ,hogy hamar begyógyúl nekem hamar begyógyulnak és 3 hónapja 21 eztünk és aki vesztet annak anyi ütést adtunk a kezére (kártya paklival) ahánya éppen volt nekem összesen 21 től lett egy apró seb a öklömön még mindig itt éktelenkedik de már lassan eléri a varjasodást:) ha nem a kézfejen van a sérülés akkor fogalmam sincs
2009. márc. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!