Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Amiota megnéztem egy horror...

Amiota megnéztem egy horror filmet. Nagyon rosszul alszom. Valakinek valami ötlet?

Figyelt kérdés
Na szoval itt nem is a filmen van ahangsuly hanem azon hogy azota énis hallok hangokat meg már történt pár fura dolog és este elégé parok...és nehezn alszok. szedek természetes nyugtatot elinte haott is de mostmár nem anyira.és mindig felébredek éjfél és 1 között.
2011. máj. 26. 05:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem bírod, miért nézed???


Amúgy javaslom a kis fényben (vehetsz LED-es lámpát, az nem fogyaszt annyit - amelyik sötétben világít, nappal nem), halk. nyugtató zene mellett való alvást. Így nem érzed annyira egyedül magad, és a zene is segít elterelni a gondolataid.


Még mindig jobb, mint a bogyók. Máskor meg ne nézz horrort, ha kikészülsz tőle. :)

2011. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem mondom igazábol nem afilm.hanem annak hatására valhogy elkezdet érdekelni dolog. és igy valamiért elkezdtem parni...
2011. máj. 26. 15:53
 3/4 anonim válasza:
Nyugii semmi bayod nincs.Beképzeled magadnak...velem is előfordult már..(: Ha nagyon félsz akkor kapcsold fel 1-2 percre a lámpát, hogy lásd nincs ott semmi.Engedd le a redőnyt, h még véletlenül se láss semmien arcot.*Én ettől félek..mert egyszer majdnem sokkot kaptam mikor kinéztem és ott volt a macskám...:H*Igyál langyos tejet ne legyen benne cukor se semmi édesítő...nekem be szokott jönni.(: De ne nézd meg azt a horror filmet még1x!:D
2011. máj. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Velem is volt már ilyen macskás hogy ablakom elött ment el..hát ot ténis lemerevedtem..Már megnéztem de nem parok meg semmi..
2011. máj. 30. 05:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!