Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fejfajas es homalyosan latas....

Fejfajas es homalyosan latas. Ez lehet valamifele daganat? Orvos szerint halalos. Hulyeseg ugye?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Hát a daganat általában halálos. De honnan tudod te, hogy daganatod van? Látott orvos? Volt MR? Vagy még ha az is, sose biztos, hogy halálos.
2009. márc. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%

Szia!


Ennyi tünetből állapította meg az orvos, hogy halálos??


Lehet, hogy csak a látásod rossz.


Csináltass vérképet, abból nagyon sok minden kiderül.


Jó egészséget!

2009. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Sürgősen keress fel egy MÁSIK orvost, aki MR-ez, CT-z stb.
2009. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem migrainem van 17 éve és olyan fejfájás ez, amikor nem elég semennyi gyógyszer, semennyi alvás és fürdő sem.

Meg kell várnom amíg leszakad az ég , utána estére elmúlik.

Homályos lesz a látásom és gyakran hányok is. Voltam MR-en és semmiféle halálos daganatom nem volt.

A homloküregemben nagy a liquor(agyvíz)tér , így nyomásváltozás hatására odatódul a sok agyvíz és ezért fáj.

Ellennyomással csökkenthető a fájdalom, de ahhoz satuba kéne tenni a fejemet, mert kézzel elég nehéz nyomva tartani.

Eddig a saridon vált be.

Ha a doki ezt mondta, akkor felelőtlen, hogy nem utalt be MR-re, de az is lehet, hogy a szemed okozza ezt és akkor elég szemészetre menni.

Keress másik orvost aki kivizsgál, kérj beutalót neurológiára, szemészetre magad is elmehetsz.

Az agydaganat többnyire folyamatos rosszulléttel jár.

2009. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként, nem minden daganat halálos, főleg, ha időben felismerik, nagyon sok féle gyógyítható is.


Az agydaganatnak vannak ilyen tünetei is, de nem írtad, hgoy végeztek-e rajtad bármilyen vizsgálatot, mert ennyiből nem lehet következtetéseket levonni. Főleg nem ilyen súlyosakat, millió és egy betegségnek lehetnek ilyen tünetei.


Vizsgáltasd ki magad, hogy megnyugodhass!


14.39-es voltam

2009. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Alapos kivizsgálás nélkül orvos ilyet nem mondhat!!!

Keress másik orvost, rengeteg banélis dolog is okozhat ilyen tüneteket, nem kell a legrosszabbra gondolni.

2009. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
"banális", bocsi.
2009. márc. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Ne írj, már ilyen hülyeséget. Igen, az agydaganat sokszor halálos. Ezt mondhatta az orvos. De a fejfájás, homályos látásra tuti nem mondta, hogy az agydaganat. Lehet az és még egy csomó más betegség. Lehet rossz a szemed, lehet vérnyomásprobléma és még sok minden.

Ne itt kérdezősködj 2 ilyen tünettel, hanem menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad. Mit gondoltál, majd 2 sorod alapján a sok háziasszony megállapítja, hogy agydaganatod van?

2009. márc. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Nem volt szo rolla, hogy nekem van. Csak feltettem egy kerdest.

Az egyik baratnom mondta, es kicsit megilyedtem, es mivel nem nagyon tudok semmi konkretat, es nem is kerdezoskodtem meg, szerettem volna tudni, es valamennyire biztosra menni, hogy hulyeseg az egesz. Mert szerintem az, es elkepzelhetetlennek tartom, hogy valami komoly baja legyen neki. Es csak tudni szerettem volna, hogy nagyjabol ti mit gondoltok. :)

Egyebkent meg szerintem is a szemevel lehet a gond...!!

2009. márc. 16. 15:55
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Lehet, hogy romlott a szeme. Én szemüveges vagyok, folyamatosan romlik és olyankor tudom, hogy új szemüveget kell csináltatni mikor egyre gyakrabban tör rám a fejfájás. Magyarázza a homályos látást is. Ha agydaganat akkor igen, több mint valószínű, hogy halálos.

A migrénesnek: az LSD jó rá. Bocs, hatásosabb nem jutott eszembe.

2009. márc. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!