Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel tömhetném ki a cipőmet,...

Mivel tömhetném ki a cipőmet, hogy ne legyenek további eü. -i problémáim?

Figyelt kérdés
vettem balerinacipőt, de sajnos 37-42-es méret között egy sem volt jó! így megvettem az egyébkénti méretben, de tömést igényel... papírzsebivel tömtem ki, 10 perc használat után már fájt benne a lábam! 1 óra után összesen 13 vízhólyagom lett. bal lábamon 8, ami fertőzést eredményezett, ha nem gyógyul, körömlevételt, mivel egyik ráment körmömre. be is dagadt a lábam. vérfertőzés pedig elindult a lábfejemen. tehát mivel tömhetném ki, egész nyáron nem lehetek zárt cipőben
2011. máj. 29. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

ne haragudj, szar most neked, nem bántásból, de a fejedet is ki kéne tömni az üres helyeken....

Hát mia túrónak veszel meg és hordasz olyan cipőt, ami kicsinál? Mazo vagy?


Másrészt nem értem, neked 37-42 között ingadozik a lábméreted?? :O)


anyám...megveszel egy totál nem rád való cipőt, mivel nagy, kitömöd, majd kicsit dörzsöl de nem veszed le még jó sokáig, hogy nagyon dörzsöljön.


..és most az a kérdés, mindezek után mivel tömjük ki, zsePi -így, P-vel-helyett, hogy ha meggyógyult a lábad, újra felvehesd???


Ez kamu kérdés, mert ha nem, akkor az idei évben ez eddig a legnagyobb...


Gyógyulást kívánok, minden értelemben.

2011. máj. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
talán azért, mert más cipőt sem tudok felvenni :) és nem ingadozik a lábméretem, nem... csak a 37-es nem esett le a lábamról, viszont szorított. 8-asnál az egyik már leesett a lábamról, 9-esnél meg mindkettő, pedig 9-es a méretem :S nem tehetek róla, hogy modellek alapján csinálják a cipőket, meg minden más ruhát, mert ők biztos tökéletesek... és mégis a lakhelyemtől km-ekre hogy vegyem le a cipőm?! nekem is az volt a célom, h minél hamarabb hazajussak és levehessem. amúgy meg... tudom, h p-vel írják :) csak h a zseBkendő rövidítése... ebbe még senki nem gondolt bele, hogy hasonulás miatt mondjuk p-vel, de attól még b-vel írhatjuk :) még a net sem húzta alá, hogy rosszul írtam volna! azt meg nem gondolod, hogy az üzletbe visszaviszem, a pénzt meg nem kapom vissza és cipő nélkül maradok? :) gondolhatod kamu kérdésnek, végülis én is viccnek tartottam kicsit, hogy majd egy új cipő öl meg vérfertőzés miatt :) én is gyógyulás kívánok magamnak, meg egy segítő választ is :)
2011. máj. 29. 01:34
 3/4 anonim ***** válasza:

"Mert egész nyáron nem lehetek zárt cipőben" - na, ja, mert a balerinacipő olyan nyitott. :S :)


Inkább szandit vegyél, ezt meg felejtsd el. Mellesleg megérdemled, ezer másik helyen lehet kapni, biztos találtál volna rád valót.

2011. máj. 29. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
éppen annyira nyitott, hogy az nekem elég is :) már a 2. helyen voltam és azért az árat is figyelni kell :S 1. helyen emiatt nem is mertem megvenni, 2. helyre már vittem anyumat, hátha ő jobbat tud. vettünk hozzá betétet, hogy kicsit megemelje lábam... de ennél a cipőnél kell maradnom, mert még egyet biztos nem vehetek! :S hogy ez meg csak álljon itthon... :\ de azért köszönöm a megértőbb választ!
2011. máj. 29. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!