Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izületi problémáim vannak....

Izületi problémáim vannak. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Régen kaptam injekciót, jártam kórházba. Már több éve nem volt különösebben bajom az ízületeimmel. Egyszer megeröltettem a lábam és akkor csúnyán fájtak a térdeim, de az is elmúlt. Mostanában nem csináltam semmi ilyensmit, hideg vízben sem fürödtem, semmit... A tegnap picit be voltam lázasodva, nem tudom miért egész nap aludtam. Estére meg fájni kezdtek mindenhol. Ma szintén. Mit lehet tenni ilyen esetben. Ennél jobban, és többet pihenni sem tudok. Tényleg sokat lustálkodtam az utóbbi időben, szóval miért lehet? Mit tegyek?
2011. szept. 1. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs más választásod, meg kell vizsgáltatnod :)
2011. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem akkor fájt leginkább, ha alkoholt ittam. kb egy éve semmit nem iszom, nekem azóta lekopogom, semmi fájdalom ...

érdemes kipróbálni az aranykolloidot, nekem sokat javított az izületeimen :D

2011. szept. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!