Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz ez a strenght and balance...

Igaz ez a strenght and balances karkötő? (jobbat alszol tőle, ki egyen súlyozottab leszel stb? )

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 03:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem Power Balance-os karkötöm van. Én azért vettem, mert szörnyen rossz alvó vagyok, és mondták, hogy ez arra is jó. Meg sportolok is, és rengeteg sportoló hord ilyet, mert ettől elvileg jobb az egyensúlyérzéked és sok más érzéked. Már kb. 3 hónapja van, de semmilyen hatást nem érzek. Talán egy picit jobban alszok, de szerintem ez nem ettől van. Valaki azt mondja, hogy használ, valami meg hogy semmit nem ér. Én nem tudom, lehet, hogy használ csak nem veszem észre a jeleit. Végülis sokat nem vesztessz, ha veszel egyet. Én kedvezményesen kaptam, mert a tesitanárom csak kétezret kért tőlem érte. :)
2011. máj. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Másnak volt tapasztalata hogy hatott valamit?
2011. máj. 30. 18:07
 3/4 anonim válasza:
Én konditerembe próbálhattam ki ott reklámozták de venni nem letehet(csak mondták hogy hol lehet megvenni és vettem) és 3 tesztet is megmutattak. Az egyensúly érzékemen segített , az alvásról nem tudok mondani semmit mert jó alvó vagyok.De bármilyen jótékony hatása van már megérte megvenni.Én az EFX et ajánlom mert nekem is ez van. A hologramos karkötőkből sokat hamisítanak(és elég sok márka van ami hologramos karkötőt híredet és közbe csak egy sima karkötő). Itt megtalálod EFXről az üzleteket és jó pár infót: [link]
2011. jún. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Nekem anyukám vette,és valóban hat. Szerintem jobban alszok tőle. És tapasztalat,mert hogy anya árulja is,és volt egy 60 éves néni,akinek elromlott,és már nem tudott aludni. És mikor kicserélték neki újra tudott. Szóval szerintünk hatásos.

De valaki szerint placebó. :)

2012. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!