Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudhatnám meg a vércsop...

Hogyan tudhatnám meg a vércsoportomat? :S

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:

elmész vérvételre.


vagy ki lehet következtetni valahogy a szüleid vércsoportjából, nézz utána google-ben. (bár ebben nem vagyok biztos, a vérvétel az viszont 100%)

2011. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudom ajánlani a véradást, az elején mindenképpen megnézik és megmondják a vércsoportodat,kiderül egyből, és segítesz is!
2011. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia!


Van rá egy kb 3cm x 3cm-es teszt, nekem a húgom diplomás ápoló, és ilyennel nézte meg, Ha jól tudom, a háziorvos is megnézi, ha megkéred. Ehhez csak 2 csepp vér kell, és elég pontos (ha már kórházból származik, gondolom, pontos, rosszat nem használnának ők sem).

Kb 10 mp és meg is tudod.

2011. máj. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
véradáskor megnézik, de ha nem akarod hogy fél liter leszivattyúzzanak és fél óráig lötyögtessék melletted, akkor nem tudom mit csinálj :-S nekem az orvos azt mondta hogy nem lehet ráírni a vérképes papírra hogy azt is csinálják meg mert azt csak kórházban csinálják egyébként szemétség mert kb 4 csepp vérből meg lehet mondani
2011. máj. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 30. 12:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!