Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szétégtem a napon, mit tegyek?...

Szétégtem a napon, mit tegyek? Nagyon fáj és viszket. Már mindennel kentem magam, nem segít.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 10:33
 1/7 Smartguy86 ***** válasza:

Kismillió kérdés volt mostanában ilyen, miért nem keresel?


Amúgy panthenol, hűtőfürdő, hidratáló krém.

2011. máj. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg bőrgyógyász, kozmetikus, netán gyógyszerész. Leégni nem szégyen. :-)
2011. máj. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Panthenol, krém, vizes borogatás megy, de nem segít. Nem szégyen, csak fááááj :-((
2011. máj. 31. 10:54
 4/7 Smartguy86 ***** válasza:
Folyó hideg vízzel hűtsd le minél jobban. Sajnos ezeknél többet nem tehetsz. Ja de: szedj rendes multivitamint, amiben lehetőleg 7500 IU körüli dózisban van A-vitamin (béta-karotin). Ez segít növelni a bőröd ellenállását, és barnább is leszel tőle, függetlenül a napozástól.
2011. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de a testemen van, hideg víz alá nem állhatok :-(
2011. máj. 31. 11:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért nem állhatsz hideg víz alá? Akkor csavard be magad jeges hideg lepedővel. És Panthenol! Meg menj el orvoshoz, mert akár másodfokú égést is lehet szerezni napon. Ne kenj magadra olajat tejfölt és egyéb népi mendemondákat. Hideg víz és Panthenol. Jóddal, pl. Betandinnal is érdemes fertőtleníteni ha felhógyagosodik.
2011. máj. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Nem hólyagos, caak piros. Vizes borogatást tettem rá.
2011. máj. 31. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!