Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat kezelhetetlen függőség...

Okozhat kezelhetetlen függőséget a gyakorikerdesek.hu?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben azt veszem észre, hogy ezen az oldalon napi szinten 2-3 órát töltök azzal, hogy mások kérdéseit és a rájuk érkező válaszokat olvasom. Egyre többször teszek fel én is kérdéseket, többször szólok hozzá mások kérdéseihez. Szerintetek van egy pont, ahol ez már kóros és kezelés szükséges? :D
2011. máj. 31. 10:49
1 2
 1/13 Smartguy86 ***** válasza:
68%
Jó hogy felismerted a problémát, ez az első a gyógyulás felé vezető úton :DDDD
2011. máj. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik, hogy én is függő lettem, nem csak te. :D
2011. máj. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok pár hete... :/
2011. máj. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én már szerintem több mint egy éve így vagyok:/
2011. máj. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

:-)


Próbáld azt, hogy a kedvenc két-három kategóriád olvasgasd, így nem tudsz annyi időt ezzel tölteni, mert annyi új kérdés azért nem érkezik. Feljössz, megnézed az új kérdéseket, válaszolsz, ha akarsz és kész.


Én olvasom a családi kapcsolatokat, a szépség, divatot meg megnézem a fő oldalon lévő egészség, állatok és ételek kérdéseket. Ez bőven elég, de még sem vagyok fent órákig.


De persze, csak ha téged zavar, hogy ennyit fent vagy :-)

2011. máj. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nálam némileg enyhítő körülmény lehet, hogy nem vagyok fent fent a facebookon, az iwiwen... stb. Nem szoktam msn-ezni.
2011. máj. 31. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok. Épp, hogy dolgozok egy kicsit és már megint itt vagyok. Néha kimegyek, hátha az segít, de gyorsan jönnek az elvonási tünetek és már megint itt böngészgetem a kérdéseket, válaszokat. Borzasztó. Pedig még azt sem mondhatom, hogy unatkozó háziasszony vagyok, mert itthon végzem a vállalkozásom, itt a házimunka ráadásul még időset is ápolok.
2011. máj. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ráadásul én már Pató Pál Úr lettem
2011. máj. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én anyaralásom alatt próbáltam ki, mert csak egy laptop volt velem.Sztem az okoz fügőséget, hogy sok marhaság szemet szúr mindenkinek, és "kénytelen" rá válaszolni. Ma meglepetéssel észleltem, hogy megkaptam első "pontszámomat"- 67%. Ez lesz az a pont, hogy itthagyom. Akár a tájékozódás igénye, akár a segítés szándéka vezet ide valakit-aa rendszer úgy rossz, ahogy van. Úgyhogy elvonom magam a géptől....Ha jobban belegondolok, jó ötlet felépíteni egy honlapot úgy, hogy a sokféle és friss hozzászólás kialakít egy magas találati arányt a google-ban, ugyhogy felpítünk egy többtizmilliós reklámfelületet...és még le is pontozzuk egymást....smile
2011. máj. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is függő voltam, de aztán a hálózatról, amit használok, letiltottak egy másik felhasználót, és három hónapig én sem tudtam feljönni.

Megvan az ellenszer. Már nem vagyok függő, és magasról teszek a toplistára is. (a toplista nézegetése is lehet valaki függő)

2011. jún. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!