Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anaflat kapszula illetve...

Anaflat kapszula illetve espumisan segít csökkenteni a pukkantások számát? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az Anaflat segített. Az Espumisan semmit nem ért, azt próbáltam először.
2011. máj. 31. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kösziiiii!


Megengedsz nekem még egy kérdést?

Amióta szeded azóta egyáltalán nem vagy csak nagyon ritkán kell "pukiznod"? És az nem lett büdibb az átlagnál?

2011. máj. 31. 16:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Az egy természetes folyamat. Aki nem pukizik az vagy hazudik, vagy napjai vannak hátra mert meg fog halni bélcsavarodásban.


Az szed Anaflatot, aki az átlagosnál többet pukizik, mert puffad. Úgyhogy elmúlni nem fog, csökkenni igen (ha most abnormális).

2011. máj. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kösssssszönöm!


Hát, a szarvasmarhák mellettem pironkodhatnak :)))

2011. máj. 31. 16:22
 5/5 Judge Dredd válasza:
100%
Ne haragudjatok, de mind a ketten tévedtek! Éppen hogy elősegíti a szellentést, mert felodlja a hasban, és a belekben lévő gázokat, és segíti a természetes úton történő kiválasztódását! Épp az a lényege, hogy jobban megpukiztat, hogy ne legyél puffadt!
2013. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!