Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az állandó (enyhe)...

Mitől lehet az állandó (enyhe) hányinger? Terhes nem lehetek!

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb. ezer dologtól. De komolyan! Legvalószínűbb a gyomor valamilyen betegsége (gyulladás, fekély, virusos hurut), de összefügghet akár májbetegséggel de még az egyensúlyszerv (belső fül) rendellenességével is. Neked nem jut eszedbe valami, amihez köthető? Mióta van, hogy kezdődött, stb. ?
2009. márc. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%
Miért ne lehetnél terhes? A negatív teszt sosem 100%.
2009. márc. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első válaszoló : Köszönöm a választ, de nem igazán tudom mihez kötni, más bajom annyira nem volt (amikor kiírtam a kérdést), de tegnap pl. iszonyatosan belenyillalt valami a gyomromba. Azt hiszem ennek orvoslátogatás lesz a vége...


Második válaszoló : mondjuk esetleg azért nem lehetek terhes, mert az elmúlt 9 hónapban ne voltam férfival. Ez talán nem elég 100%? Nem várom a Szentlelket.

2009. márc. 18. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!