Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fáj az anyajegy eltávolítás?

Fáj az anyajegy eltávolítás?

Figyelt kérdés
Holnap megyek anyajegy eltávolításra, hátamon van. Érzéstelenítőt az anyajegy mellé kapom? Mennyi ideig nem érheti nap, víz, és meddig nem szabad szoláriumba járni?
2011. jún. 1. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az anyajegy mellé szúrnak, nem fáj ezek utána elvétel (a szuri is csak egy szúrás). Pár napig nem érheti víz, nap és szoli több ideig, annak érdekében, hogy szebben gyógyuljon és ne legyen vele baj.

Sürgős műtét? Mert az ilyesmit ősszel-télen jobb csinálni, akkor sokkal de sokkal szebben gyógyul (nem izzad a bőröd, stb), alig marad helye, és nap sem éri egykönnyen.

2011. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha rám hallgatsz, elhalasztod őszre-télre.Nyáron nagyon nem tanácsos levetetni, kivéve ha orvos kifejezetten előirja,olyan stádiunban van.Kérdezz meg egy bőrgyógyászt,ő is azt fogja javasolni, h várj őszig legalább.

A nap egyáltalán nem tesz jót neki, a szoli meg pláne...

2011. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem annyira sürgős, csak elég zavaró helyen van, mert pont a melltartóm pántja van rajta, és dörzsöli.. :S szóval az meg csak felsérti, azt meg nem akarom h valami komoly legyen ez miatt.. :S Azt hallottam, hogy le lesz ragasztva, úgyhogy nap nemigazán fogja addig érni, meg figyelek majd rá. Köszönöm a válaszokat. :)
2011. jún. 1. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát ha leveteted, akkor vetesd. Nekem is van egy ilyen, a nadrágom derékvonala esik pont oda, az dörzsöli, szeptemberben megyek levetetni, addig még kibírja. Nekem fontosabb az, hogy szépen gyógyuljon és ne levedzzen annyira, meg ne kelljen egész nyáron az árnyékban ülni vele. Így nem vállaltam be most a műtétet, bár már szeretnék megszabadulni tőle :(


Első voltam.

2011. jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az is elég rossz helyen vagy :S Hát nem kell egész nyáron árnyékbe ülni, mert azt mondta a doki, hogy csak addig nem szabad érnie amíg ki nem szedik a varratot. utána ugyanúgy megtud gyógyulni szépen, ha már kiszedték, és napozol, persze nem kell túlzásba vinni. :)
2011. jún. 1. 15:16
 6/6 anonim ***** válasza:
Hm, nem tudom. Lehet, hogy én sem bírom ki szeptemberig, mert rég tervezem, csak más dolgok miatt meghiúsult mindig a terv. :) Meglátjuk. Végülis könnyen meg is tudom óvni, olyan helyen van. Gondolkodom rajta erősen :)
2011. jún. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!