Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem hat semmi. Mit tegyek?...

Nem hat semmi. Mit tegyek? (allergia)

Figyelt kérdés

allergiás vagyok minden fűfélére, és most egyre rosszabb... szedem a claritint, calcium sandozt iszok, naponta mosom a hajam, gyakran cserélek ágyneműt, és mindezek ellenére annyira folyik az orrom, és tüsszögök, hogy már nagyon elegem van. ki van száradva, piros és fáj és be is van dugulva. még a Vibrocil sem segít.

van valami ötletetek, hogy mivel tudnám csökkenteni az allergiám tüneteit? még aludni sem tudok normálisan...

előre is köszönöm :)


2011. jún. 2. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
az allegrát próbáltam már? a tvben láttam a reklámját szóval tapasztalatom nincs rólla, csak hátha még nem szedted és beválna.
2011. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bee Pollen néven a naturvitamin.hu weblapon lehet rendelni virágporkészítményt. Ez nem okoz allergiát, mert bevéve nem érintkezik az orrnyálkahártyával. Viszont erősíti az immunrendszeredet. Ha még valami speckó vitaminbolti (nem gyenge patikai) multivitamint is szedsz mellé (Scitec, Twinlab, JK) akkor hamar alább hagy.
2011. jún. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A párom is hasonlóan járt. Allegra. Rohadt drága, 10 szem 1000Ft viszont hatásos.
2011. jún. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!