Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ettől viszkethet a fenekem?

Ettől viszkethet a fenekem?

Figyelt kérdés

Kb 1 hete viszket a fenekem. Rögtön cérnaféregre gondoltam, azóta figyelem a székletem, de semmi. Egész nap viszket, nem folyamatosan, de van hogy érzem egy kicsit(de lehet már csak beképzelem).

Előzménye a dolognak, hogy 1-2 hete intim borotválkoztam, és hát eléggé megvágtam magam a végbélnyílás környékén... Vérzett is, de nem volt vészes. Egy jó darabig próbáltam nem kakilni, hogy nehogy elfertőződjön vagy vmi. Aztán nem sokáig vérzett, inkább csak pecsételt, hideg vízzel törölgettem, és el is múlt. És cska jóval később(asszem másnap) kakiltam.

Szerintetek lehet, hogy emiatt van?


(dokihoz nem akarok menni :\ csak ha nem múlik el, annyira ciki ez, nem akarom mondani hogy borotválkoztam és elvágtam :S )


2011. jún. 3. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát attól is lehet. Gyógyul és azért viszket.
2011. jún. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de már nincs seb :\ előbb néztem meg... áhh jajj de kellemetlen ez az egész:S
2011. jún. 3. 10:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés a borotválkozással, vagy kaptál valami fertőzést (nem ott, ahol megvágtad, hanem általában), vagy egyszerűen csak attól viszket, hogy nő (én pl. sosem borotválom, csak vágom, mert nem bírom elviselni a viszketést). De az is lehet, hogy kezdődő gombásodás.
2011. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem látod. De menjél el csak a családi orvoshoz, és mondd el, hogy viszket és hogy borotválkoztál (mi ebben a szégyen?) s elvágtad, hogy attól is lehete, vagy esetleg valami féreg..
2011. jún. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:

Hol kell ahhoz élni, hogy valaki férges legyen manapság? :D Azért elég ritka eset hazánkban - már a kultúrált népesség körében.


Attól viszket, mert irritálja a növekedő szőr!


Ne borotváld a segglyukadat, mert csak rosszabb lesz, több szőr, beleakad a kaka, nem szép dolog...

2011. jún. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Borotva után simán viszkethet, nekem is szokott amikor elkezd nőni és szúr. Meg ebben a melegben befülled az ember alfele és még az is dob egyet a kellemetlenségen.
2011. jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszi!

várok 1 hetet kb, hogy ah a szőrtől van, akkor elmúlik biztos. ha nem akkor doki :S


ksözi a tippeket!

2011. jún. 3. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!