Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Székelés közben vérzik a...

Székelés közben vérzik a fenekem. Végbélrepedés lehet?

Figyelt kérdés
Fáj is. Már előre félek, amikor érzem, hogy wc-re kell mennem. Én végbélrepedésre gondolok. Mivel lehetne otthon házilag kezelni? Orvoshoz nem szeretnék menni, mert többektől hallottam, hogy műtétre került a sor, és nem lett jobb a helyzet.
2011. okt. 3. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:

szorulásod is van? mert attól valóban lehet, hogy bereped a végbeled, de lehet aranyértől is vérzés.

viszont mástól is, úgyhogy mindenképp menj el orvoshoz, nehogy késő legyen, mert otthon nem tudod megállapítani magadnak, hogy pontosan honnan származik a vér.

semmi olyant nem fog csinálni, ami fájna. valószínűleg gumikesztyűvel és vazelines ujjal be fog nyúlni, de nem fog fájni, nyugi

2011. okt. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen, van szorulásom, nagyon kemény a székletem. bár furcsálom, hiszen rendesen eszek, sok folyadékot iszok. 7 hónapja szültem, azóta van ilyen problémám.

milyen dokihoz kell ezzel menni? nagyon félek a dokitól... :(

2011. okt. 3. 10:49
 3/8 anonim ***** válasza:
engem ilyen tünettel a belgyógyász vizsgált meg. ne félj tőle, egyáltalán nem fáj, de ez tényleg lehet súlyosabb dolog miatt is, mindenképp a megnyugtatás miatt menj el
2011. okt. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

aranyér hát nekem is van évek óta és tudom hogy elkéne menni dokihoz de nem voltam és nem is tervezem hogy oda pucsitsak neki és nyúlkáljon bennem hátulról:S

vannak rá nagyon jó kúpok,kencék(mastu)ő is ezeket írná fel az orvosoknak meg az életük a műtét szóval ebbe nem megyek bele...nekem használt az aloe vera is külsőleg és belsőleg is ittam a gélt...egyél rostos ételeket,segíthet a ropi,cola,szilva,lenmag,joghurt,müzli,alma stb. pár nap és elmúlik remélhetőleg de én nem akarlak lebeszélni a vizsgálatról sem ha szeretnéd nézesd meg az a biztos!

2011. okt. 29. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet végbélrepedéstől és aranyértől is. De ezt te nem tudod magadnak eldönteni, ehhez doki kell.

Én most voltam orvosnál, és én is azt hittem hogy aranyér, közben meg kiderült hogy repedés is van. Most utánanéztem és valószinüleg a repedés miatt lett aranyerem.

Ne halogasd, egyáltalán nem vészes a vizsgálat. És inkább az orvos mondjon valamit, mint hogy félrekezelgesd magad, és a végén komolyabb betegség legyen belőle.

Nem szabad játszani az egészségünkkel.


Hogy vagy azóta? Remélem meggyógyultál. Majd írj!

puszi

2011. dec. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj dokihoz, én többször volt belső aranyér miatt!, nagyon diszkrétek voltak, és maga is vizsgálat sem volt borzasztó, inkább csak az út, amíg eljutottam a kórházig. Ja, és nem magánrendelésen voltam, hanem SZTK-ba.
2012. jan. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Dr. Kóti Csaba Berettyóújfaluba rendel nem magánrendelés
2012. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem elég puha a székleted

Ha puha volna, akkor nem fájna

2013. dec. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!