Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol tudok venni ugynevezett...

Hol tudok venni ugynevezett növekedési hormont?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén teszem fel akérdést, de hallottam olyanokról hogy némely tápszerben, amit asportolók isznak van benne olyan anyag amitől nőhet az ember ez igy igaz?
2011. jún. 3. 13:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Magassarkú cipő akkor. Kevésbbé káros.
2011. jún. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Smartguy86 ***** válasza:

Akkor te ugyanaz vagy, aki feltette a másik kérdést? Már ott is megírtam, hogy magasságban nem lehet nőni szerektől! Az előre meghatározott, genetikailag, hogy mekkorára nősz. Esetleg az van rá hatással, hogy mennyit alszol, amíg növekedésben vagy, mivel sok hormon alvás közben éri el a csúcstermelést. De ettől még nem leszel magasabb!


Ha elmúltál 21 éves, akkor nincs mit tenni, el kell fogadnod, hogy ilyen magas vagy. Nincs abban semmi!

2011. jún. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem még nem mulétam el 21 éves és még nem tettem fel lyen jellegű kérdést!
2011. jún. 3. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!