Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert vagyok folyton almos?

Miert vagyok folyton almos?

Figyelt kérdés
Az van hogy egy ideje folyton almos vagyok.Ha lefekszek akkor amikor hazaerek sulibol akkor kb estig alszok.Este felkelek, vacsorazok es alszok tovabb.Ez igy megy mar egy ideje.A suliba is volt mar olyan hogy majdnem elaludtam.Fizikai munkat nem nagyon vegzek, tehat a faradtsagtol nem lehet.
2011. jún. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány.

De ha nagyon durvának érzed, azért menj el dokihoz, és vérvételre.

2011. jún. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most hogy irtad hogy vitaminhiany eszembe jutott hogy az orrtoresemert szedtem egy honapig A vitamint, ott a mellekhatasoknal ir ilyesmit.Attol is lehet ?? Ha igen hogyhogy most kezd mellekhatni?
2011. jún. 3. 19:21
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont amiatt lehetsz fáradt, mert fizikálisan nem fáradsz el. Barátnőmnek is volt ilyesmi baja, sokat tanult, de nem végzett semmit ami fizikailag lefárasztotta volna. Eljárt futni, attól rendesen elfáradt, sokkal mélyebben aludt, jobban kipihente magát kevesebb alvástól. Meg csökkentsd az alvásidőt, aludj kevesebbet, de fizikálisan is fáraszd ki magad, ne csak szellemileg.
2011. jún. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ha olyan lesz az ido akkor elfogok jarni futni/bringazni. Kossz a valaszt
2011. jún. 5. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!