Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság ha egy bizonyos helyzetben alszok el, pár pillanat múlva úgy riadok fel hogy a karom vagy a testem az ágyhoz?

Figyelt kérdés

Régen imádtam úgy elaludni, hogy oldalamra fordultam a kezem a párna alá tettem és a fejem alá húztam. Most ha így alszok el arr ébredek fel hogy azt a könyökömet ameliyk lennt van csapkodom az ágyhoz? Ha hason fekszem el, de nem oldalasan, a fejemet fordítom csak el, akkor meg az van hogy arra riadok fel röviddel azután hogy elaludtam hogy a törzsemet szinte az egész felsőtestemet verem az ágyhoz, de kb kétszer gyorsan egymás után? Nem álmodok semmit, és nem csak az van hogy nem emlékszem rá, mert azután hogy elalszok szinte pillanatok múlva így ébredek. Valakinek van ötlete? Vagy tapasztalt már ilyet? Már egy jó ideje ez van, pontosan nem tudom mióta, és nem mindig kisérletezek vele, van hogy nem szenvedek próbálok máshogy elaludni mert félek hogy így felriadnék.

19/férfi


2011. jún. 4. 21:52
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem anno a lábam rángatózott miután elaludtam, és erre ébredtem, de "kinőttem" 22/F

Elfog múlni magától idővel, ezzel kár orvoshoz fordulni, és tenni se nagyon lehet ellene

2011. jún. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!