Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyha hánytattam magamat 2...

Hogyha hánytattam magamat 2 évig, és cigizek 1 éve, akkor már nem fogok nőni? 14/l

Figyelt kérdés
158 centi vagyok, anyám is ennyi, apám 175. Mit csináljak, hogy megnőjek, nem bírom így elfogadni magamat!!
2011. jún. 4. 23:41
 1/9 anonim ***** válasza:
14 éves vagy, még bőven van időd nőni. A lényeg, hogy sürgősen felejtsd el a cigit és a bulimiát, hogy a szervezeted a fejlődésére tudjon koncentrálni, ne pedig az okozott károsodások foltozgatására..
2011. jún. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amiket művelsz esetleg műveltél, azok meggátolják. Viszont ha abba is hagyod, akkor sem fogsz egyszerre hú de magas lenni.
2011. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hogyha folytatod a cigit akkor örökre alacsony maradsz és büdös is..

A hányatás meg tönkreteszi a fogaidat és a nyelőcsövet hiszen savas kaját rossz irányba üríted és mar minden olyan részt ami erre nincs felkészítve.

2011. jún. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Várni és vigyázni magadra, no meg sportolni.Fosz még nőni, ne aggój. Addig is:

[link]

2011. jún. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az hagyján, hogy kertitörpe leszel, de a fogaid is kirohadnak a hányástól, a cigiszagodat meg három sarokra előre fogják érezni a kutyák.
2011. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Én kb 17-18 évesen nyúltam meg, bár most sem vagyok valami magas, de senki nem szól le emiatt, nem ez határozza meg egy ember személyiségét. Tanuld meg elfogadni magad. Nagyon fiatal vagy, a tested még rengeteget fog változni. A hánytatást remélem egy életre elfelejtetted, csak tönkre teszed magad vele, komoly testi- lelki problémák ezek. A cigit pedig nagyon gyorsan tedd le, ne akard ilyen fiatalon tönkre tenni magad! Az, hogy milyen magas leszel, főként genetika, de ezek a dolgok is nagyon gátolhatnak a fejlődésben! Sok sikert, és önbizalmat kívánok!
2011. jún. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy jó szakembert. Nem azért, hogy megnőj, hanem hogy helyre tegye a fejedben a zűrzavart!
2011. jún. 5. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 yuda ***** válasza:

A lányok általában 16-17 éves korukig nőlnek, a fiúk tovább, ők 20 körülig.


Amit csinálsz az természetesen egészség károsító, de nem írtad volna be te sem, ha ezt nem tudod.

Akkor pedig mit akarsz még hallani?

Sajnáljunk, hogy tudatosan kinyírod magad?

Kérd pszichológus segítségét, ingyenesen elérhető, az iskoládnak is kell legyen- ő segít a helyes önértékelésed helyreállításában.

2011. jún. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy a szüleid se valami magasak, sokat már ne remélj, főleg ha a tápanyagot megvontad a szervezetedtől és még mérgezed is magad. Örülj, hogy nem 140 vagy... -.- Meg hogy még élsz.
2011. jún. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!