Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A bőrgyógyászatra időpont...

A bőrgyógyászatra időpont nélkül is ellehet menni?

Figyelt kérdés

félek hogy pikkelysömöröm van, de anyukámnak nem akarom megmutatni , ugyanis szegénynek minden gondja van, de én suli idő közben elmennék akkor megmutatni az orvosnak, hátha adnak rá valamit....

( a suliban már nem tanulunk, csak bekell menni és unatkozni az órákon )

f/16


2011. jún. 5. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, bemész csak a szakrendelésre,a taj kártyával
2011. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
taj kártyámat elhagytam, de voltam már ott múltkor orrtörés miatt ( boxolok ) és a gépben megtudták nézni
2011. jún. 5. 15:14
 3/8 A kérdező kommentje:
amúgy meg, köszönöm:)
2011. jún. 5. 15:14
 4/8 anonim ***** válasza:
De könyvet vagy valamit vigyél magaddal, mert minden ilyen sztk-s rendelésen baromi sokan várnak időpont nélkül (főleg az unatkozó nyuggerek...) és nem 2 perc valamit elintézni. TAJkártyát viszont pótoltatni kéne.
2011. jún. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az mp4-em mindig velem van, köszi a tanácsot ;)

igen, azt már elkezdtük , hamarosan meg is lesz..

2011. jún. 5. 15:29
 6/8 anonim ***** válasza:
jó, akkor a taj számod és Tolsztoj: Háború és béke (max. 2x elovasod,az megérdemli)- legyen veled.
2011. jún. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hehe:D az egy szép hosszú könyv:)
2011. jún. 5. 15:41
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát inkább csak ha súlyos égési sérülésed van vagy valami. Én visszamentem hogy kezelésük kellemes mellékhatásaként egyéb panaszom van... hát hogy gondolom én ezt, nincs hely (megjegyzem 4 fő várakozott), de rendes lesz és két hét múlvára keres nekem egy helyet... O_o

(hadd ne mondjam, addigra sokkal rosszabb lett a helyzet, kétszer annyi ideig tartott kb a kezelés és persze pénzben is fájt)

Anyukád meg úgyse haragudna, de mivel a kezelés nem biztos hogy olcsó lesz, nem árt, ha tud róla.

Próbálkozni lehet, de ha nem fogadnak, akkor igazolást se kapsz, ezzel számolj!

2011. jún. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!