Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal? (lent)

Lambo96 kérdése:

Mit csináljak a hajammal? (lent)

Figyelt kérdés

Az a furcsa, hogy ha este megfürdök, másnap reggelre bezsírosodik a hajam.

Nem tudnátok mit csináljak vele?

Köszi.


2011. jún. 6. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyél kevesebb zsíros kaját.. lehetőleg szinte teljesen.. lehet, hogy alap zsírosabb típusú a hajad, és lehet, hogy pont kamaszkorban is vagy, vagy egyéb hormonális dolog is állhat a háttérben, de a bevitt kaja is nagyon sokat számít, és olyanok is, amiket nem is gondolnál.. (tejföl helyett joghurt, rántott hús helyett párolt vagy főtt hús, sült krumpli helyett héjában sült, stb stb..)

Anno én is részben emiatt fordultam hajdokihoz (és a mint kiderült, emiatti hullás miatt), és az amúgy 1-2nap után már csúnyán zsíros hajamat van, hogy elég 5-6 naponta megmosnom..

Mondjuk ez az este megmosod, másnap reggelre zsíros lesz, ez durva, és talán érdemes lenne Neked is felkeresni valami szakembert..

2011. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :)

Arra gondoltam, hogy valami gyógynövényes sampon kéne, vagy pedig mondta a védőnő, hogy nem szabad ilyen erős samponokat használni zsíros hajra mert attól mégjobban beindul a faggyúmirigy, azt mondta, hogy baba samponnal kell.

Egyébként Head & Shoulders-t használok.

2011. jún. 6. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

..hát ha pesti vagy és van rá valamennyi pénzed, akkor csak ajánlani tudom a .com-os hajdoktort. ;)

Két év alatt nagyon sokat sűrűsödött és szépült a hajam, és már kevésbé zsírosodik is, pedig nagyon el voltam keseredve.. járok hozzájuk kezelésre is, de két éve normális sampont nem látott a hajam, kizárólag ilyen gyógynövényest használok. :)

2011. jún. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

A fejbőröd Ph értékét kellene hejreállítani, mert a fejbőrödtől zsírosodik a hajad. Szerintem is a gyógynövény alapú készítmények jó hatással lehetnek erre.

Én is ilyenekkel próbálkoztam és sikeresen.

2011. jún. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Megpróbálom, hátha sikerül.

2011. jún. 7. 07:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!