Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
Ha reggel megmosom estére bezsírosodik, és hajmosásnál nagyon hullik is. Próbáltam 2hetente egyszer mosni, próbáltam hetente mosni, és próbáltam 2naponta is mosni már legalább féléve, de semmi nem használ. Sampont váltottam 3szor, és neten néztem hajmosási technikát hátha az a baj, de semmi...
2010. szept. 21. 20:05
 1/4 anonim válasza:
Teszkóba is lehet kapni a hedendsólderszt. Azt használd, szerintem. Ha az nem segít, akkor semmi. Valószínű még kamasz vagy.
2010. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves, és bánfit is meg garniert is használtam már...
2010. szept. 21. 20:14
 3/4 anonim válasza:

Lehet, gond van a hormonháztartásoddal.


Nekem is gyakran zsírosodik, volt, hogy naponta kellett mosnom, aztán vettem egy hajkreppelőt, és azzal formáztam. Azt vettem észre, hogy mikor a hajtövemnél kb. 5-10 másodpercig tartottam, egy idő után lassult a zsírosodási folyamat. Meg sokak szerint annyira nem is lehetett látni, hogy zsíros, volt aki azt mondta, milyen jó fénye van, és megkérdezték, milyen hajfényesítő balzsamot használok :)

2010. szept. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nálam ami bevált az a WU2 Tescoban lehet kapni. a legjobb az a nagy flakonos. kicsit répa szaga ugyan de legalább használ. ha nem használ semmi akkor kérdezz meg egy fodrászt vagy egy bőrdokit.
2010. szept. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!