Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a köröm...

Hogyan szokhatnék le a köröm rágásról?

Figyelt kérdés
Elég ciki de 14 évesen is rágom a körmömet. Ha szomoru vagyok, ha ideges ha unatkozom, van hogy álmomban. Hogyan szokhatnék le róla? És miért csinálom?
2011. jún. 6. 14:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Állítólag a körömrágás az elfojtott agresszió jele.


Kezdd el lakkozni és növeszd meg. Ha megnőtt, nem fogod rágni, csak azt a 2-3 hetet kell kibírni, amíg kicsit megnő.

2011. jún. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszii
2011. jún. 6. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
anyukámnak mióta műkörme van, azóta eszébe sem jut ráni. ha mégis véletlenül rávetemedne sokkal nhezebben oldaná meg. nem tudom otthon engednék -e a műkörmöt. nekem is va
2011. jún. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szóval, lemaradt a vége: nekem is van de kicsi, alig látszik, inkább csak erősítés miatt.
2011. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
kösszziii
2011. jún. 6. 15:09
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha rágod a körmöd, sok bacilust is beviszel, és előbb utóbb bélgilisztád lesz. Viszketni fog a feneked és a kakid is tele lesz cérnácskákkal.
2011. jún. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hordjál kesztyűt nyáron is!
2011. jún. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

van színtelen folyadék, amit gyógyszertárban tudsz venni, rákened a körmödre és ha szájbaveszed hogy rágd a körmöd, nem fogod, olyan szar az íze!

ja és mindig vágd le szépen a körmeidet, mert én csak akkor szoktam rágni ha stresszes vagyok + van is mit (szóval hosszú)

2011. jún. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 22 vagyok, és mostmár 3 hete nem régtam le :). Annyi dolgom van, hogy nincs időm lerágni a körmeimet, nem foglakozom velük. De azt csináltam, hogy amint elkezdett nőni, belakkoztam átlátszóval. Tök szép volt, ez motivált részben, hogy ne rágjam le megint. No meg az erősebb szinű lakkok (pl piros), amik nem mutatnak jól rövid körmön.
2011. jún. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fesd ki szintelenre. A lakkot nem fogod szeretni ragni.
2011. jún. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!