Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan szokhatnék le a köröm...

Hogyan szokhatnék le a köröm rágásról?

Figyelt kérdés
Folyton rágom a körmöm. Aztán mondják sokan hogy ez lelki dolog miatt lehet. Mondtam is nekik hogy van benne valami. Szóval vmiért mindig rágom a körmöm pedig nagyon nem szeretném. 17/L
2009. nov. 25. 22:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát elég igénytelen és undorító dolog, főleg egy nőtől, gondolj erre. Mondjuk ha elkezdenek nőni a körömágyadon a szemölcsök akkor talán abba fogod hagyni.
2009. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
mondjuk, próbáld meg abbahagyni - tuti siker
2009. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet venni olyan körömlakkot vagy valami ilyesmit h ha rágod akkor keserű íze lesz, hamar abbahagyod... gyógyszertár.


Amúgy elhatározás kérdése, és undorító szokás.

2009. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Egyébként sokszor elhatároztam már hogy abbahagyom mert tényleg undorító,én ezzel tisztában vagyok csak sajnos ha pl. felidegesítenek vagy valamin mérgelődök akkor ez így előjön:S:S /Még várok válaszokat/
2009. nov. 26. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
kend be valami eszméletlen szar, csípős, savanyú, rossz ízű dologgal, amit te rühelsz, de azért még nem bűzölög.
2009. dec. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vagy legyen mindig piszkos a körmöd alja,és akkor talán nem lesz gusztusod a szádba venni :D
2009. dec. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
körömfestés, vagy műköröm :)
2009. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
oldd meg a problémát ami kiváltja (sokszor lelki ok,stressz) ha nincs ilyen akkor álld meg hogy ne csináld...rágd helyette a ceruzád. tollad :D
2009. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ha le is nyeled komoly vakbélgyulladást okoz, de ha nem akkor is a szájba jutó fertőzések, kosz komoly bajokat is hozhat. talán ez elrettent. inkább rágózz.
2009. dec. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat Igazán jók. Mennek a felfelé mutató újjacskák. De még mindig várok sok sok választ. Szívesen olvasom:)
2009. dec. 5. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!