Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem egy buliban egy fél...

Bevettem egy buliban egy fél mefedront ( tabletta). És most kicsit remegnek a kezeim. Ez a mellékhatása vagy a talán csak a cigi miatt? ( mostanában kezdtem szivni )?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:12
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

szted ezzel menözni akarok bmeg?: o hát akkor csak gratulálni tudok neked :))


Feltettem egy kérdést kimondta h válaszolni kell rá.. föleg hülyeségeket (Y);)

2011. jún. 7. 16:31
 12/22 anonim ***** válasza:
49%
akkor az éretlmi szinted van kb. 15 éves szinten, ha elmúltál pár hónappal, ha nem. Mivel ha annyira rendben van a családi háttered, akkor vajon miért kezdtél el cigizni? mert azt hiszed menő, de én az ilyeneket szoktam pofámröhögni az utcán xD
2011. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

olvasno megtanultál? a családi hátteremet hagyjuk mert nem alegjobbb .és? nem ezt kérdeztem szval sztem ezt mindenki leszarja ...


De nem tudom mit keresel itt menny inkább napiszarra ember !:) ha csak oltogatni tudsz :) egy kedves szoval is eltudnál maygarázni mindent. de látom neked az IQ. szinted ehez nulla ;) további szép napot

2011. jún. 7. 16:39
 14/22 anonim ***** válasza:
32%
igen igen, az én IQ szintem a 0, a tiéd pedig a plafont veri
2011. jún. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 tetris ***** válasza:
82%
Na, és akkor most jobb? Cigizel, mefedront szedsz. Mit old ez meg? Csak még nagyobb bajba sodrod magadat! Ha a családi háttered rossz, akkor próbálj meg valahogy kitörni onnan. A drogozás nem fog megoldani semmit, csak tönkreteszed az életedet! Minden megoldás jobb, mint ezek a mérgek. Nem kioktatni akarlak, csak azt szeretném, ha észhez térnél.
2011. jún. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Igen kis h*lye még a kérdező, de aki leáll vele veszekedni az felnőtt létére még hüylébb már nem azért. Öcskös a fű am fele annyira nem káros mint a meff. Nem azt mondom h füvezzél, én csak azt mondom h nem oylan káros.SZted holandiában miért legális. a meffet meg tiltják mindhol.
2011. jún. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

köszönöm a pozitiv és negatív válaszokat is egyaránt. nem veszem egyátalán kioktatásnak..


Csak akik elég osszák az észt azokat nem tudom megérteni |: mert ha kiprobálták és szar az mondom oké. dehanem és nem tudják mi a helyzet(nem probálták) akkor akkor nem értem miért irnak olyanokat amiröl azt se tudják miaz. )

2011. jún. 7. 17:01
 18/22 3rdeye válasza:
69%
hülye kifogás ez a családi háttér! felfogod hogy tönkre teszed magad? :D amúgy meg hogy lehet az férfi, aki függ egy szertől? gyenge vagy, ha ezzel menőzöl, meg a drogba menekülsz! gyenge vagy de nagyon!
2011. jún. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is nagyon sz.r volt a családi hátterem - ha egyáltalán annak lehet nevezni. Éppen ezért törekedtem arra, hogy bebizonyítsam: én ettől több vagyok. (Elárulom, sikerült.)

Ne legyél ilyen gyenge, mert nagyon rosszat teszel magadnak. És ne siránkozz, mindig előre nézz, ne hátra!

2011. jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Hogy lenne a meffedron ugyan olyan káros mint a fű?:D Hol élsz ember? Látszik hogy nem tudsz semmit! Én 3hónapig mefedronoztam, rákattantam leadtam 10en akárhány kilót! Életem nem volt, aztán észbekaptam hogy erre rámegy az életem. Ezzel szemben 4-5 éven keresztül szívtam füvet. Már leszoktam arról is. És közel nem b@sz szét úgy mint a kati. Sőt! A fűnek nem érzem a káros hatásait. Nem vagyok agyilag zokni, a tüdőmnek biztos nem tett jót... de ne vedd már egy kalap alá a mefit meg a füvet.
2011. nov. 15. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!