Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bevettem egy buliban egy fél...

Bevettem egy buliban egy fél mefedront ( tabletta). És most kicsit remegnek a kezeim. Ez a mellékhatása vagy a talán csak a cigi miatt? ( mostanában kezdtem szivni )?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 16:12
1 2 3
 1/22 tetris ***** válasza:
50%
Szegény szerencsétlen szüleid!
2011. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

kösszi hogy válaszoltála kérdésre-.-"" |


Mértis?:) Ha tudnád a családi hátteremet lehet nem járna a szád ;)

2011. jún. 7. 16:20
 3/22 anonim ***** válasza:
38%

És miért csináltad?

Ja, bocsi, hiszen nem lehetsz több 15-nél, gondolom csak egyszerűen "menő" akartál lenni...

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
49%

Tudod, én sem a kérdésedre fogok válaszolni.

Nagyon sajnállak, de még jobban sajnálom azokat az embereket, akiknek a befizetett tb-jéből téged fognak kezelni, aki szándékosan teszed tönkre az egészségedet.

Jobban sajnálom azokat az embereket, akiknek a te cigifüstöd miatt megy tönkre a tüdeje.

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Abszolút lehet a mefedrontól. Majd valószínűleg az állkapcsod is megfájdul, illetve a rágóizmaid (kényszeresen rágni kell tőle).

[link]

Érdemes megnézni a videót.

Nagyon új cucc, nagyon nem kitapasztalt cucc, és ha már beszedsz valamit, legalább tájékozódj már előre, könyörgöm, mert ez így eléggé... érted :) Meg egyébként is.

2011. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
98%

a családi háttér senkit nem jogosít fel arra, hogy drogozzon. ez egy olcsó kifogás.


legközelebb majd nem veszel be mindenféle szintetikus fost.


egyébként ha már itt tartunk, a fű stílszerűbb lenne, az lenyugtat, és nem felpörget. hm?

2011. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
59%
Ja ez mellékhatás. Jó h*lye vagy. Minek itt kérdezgetsz ilyeneket. Ha már ki próbálod azt a sz*rt, miért nem olyannal aki elmagyarázza neked, h mi miért van. Mellesleg a meff-et már betiltották, így biztos nem azt vettél be. Mert a terjesztők átálltak más legális drogokra és a meff eltűnt. CSak a sok h*lye kis narkós azt se tudja mit vesz be, csak mondják rá h meff. Nem mintha a meff-nek ismertebbek lennének a mellékhatásai, de ott már van valami tapasztalat, de az a tapasztalat is csak annyi h kú*vára veszélyes szer. Ezek az új narkók szir sz*rok. Ha már narkózni akarsz füvezz vagy kokainozz, az természetes anyagból van. De azt is csak mértékkel. Am semmihez nem kéne nyúlnod mert s*ar az összes. Minek veszed be h fél órát-órát boldog legyen az agyad. Hamis érzés az egész.Ha meg füvezel ne azt a szar pooutpurit szívd mert az nem is fű hanem sz*r. Illetve kólából se ezt a kamu kólát, ami utánzata a rendsenek mert az is kárós. Jó kólát 15 alatt nem kapsz. De tudom úgyis hiába mondaj az ember h ne narizz úgyis fogsz, ezért írtam le ezkeet az alternatívákat. Mert kib*szott menő manapság ha narkózik a sok köc*ög. Nem h elmennétek sportolni, edzés után szokott olyan jó érzetem lenni mint a naritól sé ráadásul utána nem si vagyok rosszul. na ezt rakd össze
2011. jún. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

nyugi elmultam 15;)) | a füvet is porbáltam egyszer :) de mért jobb a fü minta mefi?:) ugyanolyan káros mind2.


Amugy a mefit azért probáltam ki mert egyszerüen nem ment a buli és gondoltam egyszer élek hát kiprobáltam sztem ez nem nagy bün;))

2011. jún. 7. 16:26
 9/22 anonim ***** válasza:
53%
Ja, végül is tényleg nem nagy bűn, csak utána meg itt siránkozol...
2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 3rdeye válasza:
66%

te kérdező, istenverte egy nyomorék vagy, ugye tudod?!?!!


telibekulázzuk a családi hátteredet, nem a drogokkal meg a "jaj ki van hátrányosabb helyzetben" dologgal kellene menőzni, te hülye kis ...................

2011. jún. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!