Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel kezeljem az aftát?

Mivel kezeljem az aftát?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete egyre nagyobbodik egy afta a számban,és nagyon fáj. Homeopátiás golyócskát szedek,echinacea cseppel,unicummal kezelem naponta többször is,mégsem múlik.
2011. jún. 7. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyébként tantum verde oldattal öblögess. De ez tényleg Egészség kategóriába való.
2011. jún. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Phlogosol-t javasoltak és bevált.
2011. jún. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Svédcsepp, és ne nyalogasd, mert csak rosszabb lesz...
2011. jún. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ide még írjatok, légy szíves, mit ajánlotok, mert nekem is hasonló a problémán. Most Carbonsan-t használok. Nem rossz, nem rossz, de valami hatékonyabb kell...


Köszönöm!

2011. jún. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

oralmedic!

A leghatásosabb!Fél pec kezelés, és azonnal!!!! megszünteti az afta nem kívánt mellékhatásait!

Én csak ezzel kezelem, és amint kijön már ecsetelem is!

2011. jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem 2 hétig tartó fülgyulladás után elkezdett kegyetlenül fájni a jobb oldalon az arcom és ugyanazon az oldalon felül-alul a fogaim és az ínyem.Elmentem orvoshoz,mert éjszaka már csak ülve tudtam aludni,mihelyt lefeküdtem már fájt is.A doki az mondta aftám van,és ez okozza ezt a rettentő fájdalmat.Írt ki egy ecsetelőt,de attól még rosszabb lett,nem beszélve arról,hogy a szám tiszta sárga lett tőle.Úgy döntöttem abbahagyom az ecsetelést,és elkezdtem cserszömörcés szájvízzel öblögetni fogmosás után.Ezt naponta kb 3x elvégeztem,és így most 2. nap használat után már nem fáj,és szépen múlik az afta és vele együtt a gyulladás is.Nagyon jó hatása van ennek a szájvíznek,mindenkinek ajánlom a különböző ecsetelők helyett.Sőt ajánlott vitaminokat is szedni (vas,magnézium,kálcium,multivitamin),mert ezek segítenek visszaépíteni a természetes védekezőrendszert is.Tényleg hatásos,és magamtól jöttem rá erre :) Ja és a savas dolgok,mint pl.a citrusfélék evése nem javasolt,mert ezek még jobban előhozzák a szájban az aftát!
2011. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ja és cseréld le a fogkefédet is,mert ez is visszahozhatja az aftát
2011. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!