Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A daganatos betegeknek mi...

A daganatos betegeknek mi okozza a halálát? Maga a daganaton kívül?

Figyelt kérdés
Nem értek a témához,csak a daganat miatt én úgy tudom fájdalmak jelentkeznek,de akkor mi okozza a halált?Érelzáródás,infarktus,ilyesmi?
2011. jún. 9. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a szerv (esetleg több szerv) amin a daganat van, egy idő után nem képes működni, és leáll.

Felemészti a rákos sejt az egészségeset.

2011. jún. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a nagymamámnak pl. tüdőrákja volt, neki az okozta a halálát, hogy sajnos szó szerint a köhögéseknél kiköpdöste a tüdejét, a végén már véres szövetdarabok jöttek fel

gondolom leáll az érintett szerv működése, amikor már túl sok a rendellenesen működő, rákos sejt. :-(

2011. jún. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerős éhen illetve szomjan halt. Odáig fajult a dolog, hogy már nem bírt enni, inni, elfekvőben volt, már közel volt a vég. Egyik nap elvesztette az eszméletét, majd egy nappal később meghalt.

De igen, valóban gyakori a szervek sorozatos leállása.

2011. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Apukámnak hasnyálmirígy daganata volt,összeomlott a keringése ez okozta a halálát.
2011. jún. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!


Nagyapámnak áttétes vastagbél daganata volt, ő infarktusban halt meg. Nem tudom, hogy összefügg-e, mert a szíve is rossz volt. De "jobb" volt így neki, mert kezelést nem adtak neki semmit az áttétek miatt, és nagyon szenvedett.

2011. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Apukámnak tüdőrákja volt. Neki a szíve állt le.

Gondolom a régóta tartó fulladás egyre megeröltetőbb volt a szíve számára is és nem bírta tovább.

2011. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Botond Barbocz válasza:
Apukámnak pont az volt mint a tiednek hála az Istennek túlélte az orvos adott rá valami szert amit 2-3 éven keresTűl ivott . Most is van vagy 5 fajta tablettája de szerencsére (lekopohom) semmibaja nincs nagyon féltem bár csak 6 éves voltam :( 1-2 tipp:Ne idegeld fel! És pihenjen sokat!
2012. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!