Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az orvosok csak tényleg...

Az orvosok csak tényleg gyógyszereket ir ki a betegeknek? És tovább nem érdekli h mi van vele?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 21. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én múlt héten voltam orvosnál, meg voltam fázva, és lázas voltam. Bementem, rám nézett, és még az előtt hogy elmondtam volna hogy mik is a tüneteim, ő már tudta, hogy nekem milyen gyógyszer kell, meg hogy hány napra írjon. Röviden: leszarta hogy mi a bajom...


N

2011. ápr. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MInden ember más, ebből kifolyólag minden orvos is más. Sajnos vannak ilyen orvosok is akik nem foglalkoznak, de van olyan is amelyik rendesen kivizsgálja a betehet. Meg kellene találni a megfelelőt csak sajnos arra nem mindig van idő pénz türelem
2011. ápr. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vannak jó orvosok,és rosszak.Általánosítani nem lehet,hiszen ha mind ilyen lenne,már kihaltunk volna.
2011. ápr. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez természetesen nem feltétlenül van így.Én a másik oldalon vagyok és bizony néha én is elfáradok,nem vagyok mindig olyan kedves.Persze vannak elnevelt emberek ezen a szakterületen is,sajnos,de akadnak nagyon kedves,törődő emberek is.Szerintem ez teljesen egyéntől függ,de persze jó lenne,ha mindenki szolgálatteljesítésnek tekintené a munkáját,nem akarna felsőbbrendűsködni.
2011. ápr. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvosfüggő, nekem nagyon jó dokim van, egy egyszerű megfázást alaposan kivizsgál. Előző dokimat semmi se érdekelte, csak felírt valamit. Egyszer ezért teljesen kipattogtam, mert kiderült, hogy a betegség és a gyógyszer üti egymást, allergiás reakciót vált ki.
2011. ápr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát egész este nem fog Mari néni nátháján agyalni... :D

Amúgy meg nem írhat ki ész nélkül mindenféle vizsgálatot, ha nincs rá elég alapos ok látszólag. Elég drágák, az eü. meg éppen eléggé a csődben van, sajnos ez van.

Meg odamész, elmondod, hogy fáj a torkod, a fejed, lázas vagy, fáj kezed-lábad, nem fog vizsgálgatni az influenzaszezon közepén, mert tudja, hogy 99,9% eséllyel neked is csak influenzád van, amivel mást nem tud csinálni.

De aláírom, hogy vannak tapló és nemtörődöm orvosok is, ki kell fogni. Nekem pl. a bőrgyógyászokkal van rossz tapasztalatom. Bunkó, lekezelő, és eddig még egyszer nem sikerült a pattanásaimat se eltüntetni. Három orvosnál voltam, legközelebb lehet inkább gyűjtök és elmegyek magánhoz - persze nem hozzájuk. XD

De alapvetően ha a panaszaid alapján szükséges, kiírják a vizsgálatokat.

2011. ápr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az orvosnak általában mindegy mi van veled.Ő jól van , egészséges , ez a lényeg!Most általánosítottam egyet :S
2011. máj. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!