Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajánlanátok jó kozmetológust-b...

Ajánlanátok jó kozmetológust-bőrgyógyászt Budapesten vagy környékén?

Figyelt kérdés

Az arcommal már évek óta járok orvosokhoz, de nem tudnak segíteni. Már vagy 15 éve vannak pattanásaim vagy akne vagy mifene. S nem találnak rá megoldást.

Valaki ismer olyan dokit, aki mindent megtesz és a végére jár a problémának és tud is segíteni?

Most már elegem van, hogy úgy nézek ki mint egy tini, így közel a 30 felé...


2011. jún. 10. 10:40
 1/6 Smartguy86 ***** válasza:
Írtak már fel szteroidos hámlasztó krémet? Csak mert azok szoktak a leghatékonyabbak lenni akne esetén. Amúgy a helytelen táplálkozás is okozhatja, illetve vitaminhiány, a napozás hiánya.
2011. jún. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát 15 év alatt már volt minden...

Napozás nem hat, sőt rosszabb lesz tőle. Vitaminokat is szedtem, nem tudom hányszor változtattam az étkezésemen.

Úgyhogy egy jó dokira lenne szükségem.

2011. jún. 10. 12:08
 3/6 Smartguy86 ***** válasza:
Nem tudom, voltál-e már az Uzsoki kórházban. Ha még nem, akkor tegyél egy próbát ott!
2011. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Pontosabbat tudsz írni, esetleg egy megbízható doki nevét? vagy csak menjek a bőrgyógyászat osztályra? Vagy hová?

2011. jún. 10. 12:32
 5/6 Smartguy86 ***** válasza:
Nevet sajnos nem tudok, de ismeretségemben van volt mentős, aki arra a kórházra esküszik :)
2011. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oksa, köszi!
2011. jún. 10. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!