Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért hullik a hajam? (bőlebbe...

Miért hullik a hajam? (bőlebben lent :S)

Figyelt kérdés

Reggel a párnámon is sok hajszál van, meg ha beletúrok akkor is mindig lesz pár hajszál a kezemen :( most hajatmostam és egy kis csomó ottmaradt a lefolyónál :(


Mostanában néha súlyzózom, fekvőzök, meg húzódszkodok.(ettől?) 19 éves fiú vagyok 180 cm és csak 60 kg:$ lehet h többet kéne ennem? mostanában nem nagyon szedtem ilyen vitamintablettát mert lejárt ami van itthon. Lehet h vmilyen vitaminhiány v vmi hiány? nem akarom hogy mind kihulljon :( Ha vitaminhiány akkor melyik a legjobb multivitamin?:)

Régen nem volt ilyen hogy így hullott :(((


Valaki nem tudna valami ötletet adni? :)


2011. jún. 11. 15:02
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagy attól, hogy nem iszom eleget? (mondjuk ez sztem nem igaz csak nem mindig van itthon ásványvíz és olyankor csapvizet és abból kevesebbet) :D
2011. jún. 11. 15:05
 2/10 anonim ***** válasza:
revalid, vagy hairclinic kapszula.. de nyugi, ez a haj természetes reakciója.
2011. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Természetes reakciója mire? :/ Amúgy az lehet h pl a fehérjét így most h kicsit nőttek azért az izmaim:D szóval inkább az használta fel a fehérjét és a hajnak nem jutott és mondjuk ezért? :o lehet többet kéne ennem :D és köszi a választ :) megnézem majd azokat :)de így magamtól mit tehetnék ellene? miből egyek sokat? :D
2011. jún. 11. 15:10
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a megfelelő vitaminellátást keresed, akkor a hajjal leginkább a h-vitamin (más neveken: b7 vitamin, biotin) van összefüggésben.


Egyébként meg a hajnak valóban teljesen természetes dolga, hogy kihullik, és újranő. Ha Pesten laksz, szivesen adok róla egy leírást neked.

2011. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem h természetes, de ennyire nem hullott eddig.. Most van egy ilyen szakasza v mi?
2011. jún. 11. 15:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként vékonyszálú a hajam.
2011. jún. 11. 15:52
 7/10 A kérdező kommentje:
Hmm még valami :) A körmön is lehet látni az ilyen betegségeket meg hiányokat :D Az nekem egészséges szerintem, csak ilyen enyhén barázdált hosszában(sztem ilyen volt mindig de ki dudja:O) és a két hüvelykújjam belső felén egy nagyonkicsit így feljött a bőr de nagyon nagyon kicsit csak
2011. jún. 11. 18:43
 8/10 anonim ***** válasza:
A hajnak és a körömnek valóban ugyanarra a vitaminra van szüksége. Lehet összefüggés a haj- és körömproblémák között..
2011. jún. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ha a körmöm teljesen egeszseges es szep, megis a hajam meg hullik?
2011. jún. 13. 02:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor vagy a körmöd kevésbé érzékeny a vitaminhiányra a hajadnál, vagy nem a vitaminhiány az oka.
2011. jún. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!