Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mik lehetnek ezek a foltok?...

Mik lehetnek ezek a foltok? Időnként kék-zöld foltok jelennek meg a lábaimon, mintha beütöttem volna.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Nem lehet, hogy valóban megütötted, csak annyira minimálisan, hogy nem is vetted észre. Nekem néha elég egy erősebb nyomás is és bekékül a helye. Bár kérdés, hogy hol és van -e felszíni seb, mert ha nincs, akkor véraláfutás és az általában a fentiek miatt van.
2011. jún. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nekem is, és nem ütéstől van. Ha megnxomom nem fáj. Én azt hiszem, de lehet, hogy tèvedek, hogy ez az immunrendszerrel van kapcsolatban. Egyszer egy hölgy mesélte, h a lányának is ilyen tünetei voltak többek közt és neki az immunrendszer felborulását ( vagy valami ilyesmit) diagnosztizáltak.
2011. jún. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!