Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen görcsoldó van epére?

Milyen görcsoldó van epére?

Figyelt kérdés
Sok mindent szedtem már, No-spa-t, Papaverine, Troparin, de egyik sem igazán használt vagy nagyon soká, akkor is több tabletta bevétele után. Epeköves vagyok, és mostanában nagyon sokszor görcsölök. Tud valaki valami erősebbet ajánlani? A műtétemig még több mint egy hónap van. Köszi!
2011. jún. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy önmagában a gyógyszer megváltoztatása elég lenne. Vannak gyógyteák, válaszd meg ugy az étrendedet. De sztem kérdezd meg az orvosodat.
2011. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Rowacol-t szoktam bevenni, amikor kezdem érezni, hogy baj lesz. Utána No-Spa Forte, amikor már tényleg fáj. De ami segíteni szokott, az a hányás. Sajnos meg szoktam olyankor hánytatni magam, mert tudom, hogy csak attól lesz jobb.

De tényleg oda kéne figyelned az étrendedre, mert nagyon sok minden ki tudja váltani. Én pl nem tudok már este kígyóubit, paradicsomot, paprikát enni, nem beszélve a hagymáról, fokhagymáról, zsíros ételekről, tejszínről, ilyesmi. De nagyon hosszú a lista, felsorolni nem lenne elég egy óra sem. (Én még nem vettem rá magam a műtétre, végül is még csak 2,5 cm a kövem, és odafigyeléssel nem sűrűn van már epegörcsöm)

Jobbulást!!

2011. jún. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ!


Étrend változtatással az a gondom, hogy az ajánlott ételeknél is görcsölök, gyakorlatilag nem tudok olyat enni, ami után ne fájna.

A hánytatás nálam is mindig segített, legutóbb már magától ment.

Nálam sajnos muszáj műteni, mivel sok apró kövem van.

2011. jún. 11. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!