Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Esemény utáni tabletta után...

Esemény utáni tabletta után nem jött meg? Akkor? (lent. )

Figyelt kérdés
A barátommal gumi nélkül voltunk sajnos együtt, de nem ment el bennem. A nődoki egy un. 5 napos esemény utáni tabit írt fel. De egyszer már sajnos vennem kellet be egy ilyent csak akkor 72 órásat vettem be és rá pár napjára megjött... Most viszont eltelt már majdnem 1 hónap. Jövőhéten veszek tesztet. Szerintetek lehet rá esély hogy terhes lettem :(?
2011. jún. 12. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha stresszelsz annál inkább nem fog megjönni... NE izgulj... Anyukámnak is késett 2 hetet teszt Negatív lett, elment orvoshoz hormonvizsgálat meg minden ott sem mutatott ki semmit... És végül 4 hét után megjött neki... Addig meg 25 x besz*rtam hogy 18 évesen kistesóm lesz... :)

Egyenlőre ne parázz majd kiderül!

2011. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Van rá esély. De az is lehet, hogy csak a tabi kavart be. Amúgy a hormonháztartásod teljes szétcseszésénél nem lenne egyszerűbb kotont használni?

Miért nem veszel tesztet?

2011. jún. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ha nem ment el benned akkor kicsi az esélye hogy baj történt. Mondjuk az előváladék tartalmazhat némi spermát. Az ilyen tabletták felborítják rendesen a hormonháztartásodat, lehet ezért is hogy késik. Szerintem nyugodj meg!
2011. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
mert nincs nyitva most bolt. :) Amúgy a vérzésem után 8nappal voltunk együtt így. :// Remélem , hogy nem lesz semmi gáz.
2011. jún. 12. 19:51
 5/7 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2011. jún. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A másik kérdésemre miért nem válaszoltál?
2011. jún. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"A másik kérdésemre miért nem válaszoltál?"


azért, mert te is terhes vagy!

2011. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!