Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat ennyire a hasam?

Mitől fájhat ennyire a hasam?

Figyelt kérdés
sziasztok. 18 éves lány vagyok és 2 éve nyáron 50 kiló voltam (166 cm magas), de mostanra sikerült 17 kilót híznom, talán a stressz miatt. május közepén fogyókúrába kezdtem és két hét alatt 7 kilót adtam le. majd abbahagytam a fogyókúrát, mert még tanulnom kell érettségire és mozogni sincs időm, illetve kímélő ételeket készíteni. azóta naponta 1x max 2x tudok enni (keveset) és utána hányingerem van. le kell pihennem utána, és majd meghalok a fájdalomtól kb 2-3 óráig. mitől fájhat ennyire? talán a gyors fogyástól? hogyan tudnám megóvni a gyomrom? kérlek segítsetek :'(
2011. jún. 14. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól, h csak 1-2x eszel egy nap. Egyél sokszor kevesebbet, úgy nem padlózik le a vércukrod.
2011. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
próbáltam azt is, de ugyanez. ráadásul még ki is hánytam az ételt. :S
2011. jún. 14. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!