Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan javithatnám a koncentrá...

Hogyan javithatnám a koncentrációs képességemet?

Figyelt kérdés

Nehezen tudok koncentrálni pl a tanulásra és így nem is nagyon marad meg az amit tanultam vagy az órákon is fél óránál többet nem tudok odafigyelni.Elég fáradékony vagyok és gyakran vannak hangulatváltozásaim is.Bár nem tudom h ez összefügghet e?!

19/L


2009. márc. 22. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom segíteni fog-e de elmondom én mit csináltam annak idején. Épp ilyen voltam, állítólag gyorsan fogott az agyam de alapjáraton lusta volt(am). Érettségi után nem tanultam tovább mert nem láttam értelmét, magolni nem szerettem, tanulni lusta voltam és elvittek katonának. Na láttam és tapasztaltam ott annyi bunkóságot és suttyóságot, hogy elegem lett belőle egy életre. Miután leszereltem midnenképp akartam magammal kezdeni valamit csak még nem tudtam mit. Hogy kicsit bejárassam az agyamat, elkezdtem verseket tanulni. Egy idő után eldöntöttem, hogy egyetemra megyek, nekiálltam tanulni és fel is vettek. Elvégeztem, nem tetszett úgyhogy elvégeztem a másodikat is. Ennek már sok éve. Azóta már van 2 mesterfokozatom is, a PhD címre nem vágyom és az a fiatalkori lustaság más csak emlék. :)
2009. márc. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!