Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon lusta vagyok miért...

Nagyon lusta vagyok miért lehet ez?

Figyelt kérdés

valójában nemis lusta vagyok, hanem álmos, de mindig... egyszerűen nem bírok fent maradni

álltlaában éjfélkörül fekszem le aludni

10 kor kelek reggel

de aztán délután 2 körül már rohadt álmos vagyok pedig semmit sem csinálok, és akkoris muszáj aludnom du5-6 ig

és éjfélre tök álmos leszek, miért van ez? nagyon idegesítő, hogy ilyen hamar lemerül az aksim :(


2011. jún. 15. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Éjfélkor már nem árt lefeküdni, tehát akkor már nem gond, hogy álmos vagy. Előbb mondjuk nem, mert ha épp jól szórakozol valamivel, azt miért hagynád abba?


Szerintem ébredj fél kilenc és kilenc között, utána még heverj legalább fél órát, de már ne szundikálj! Hátha beválik. Ha nem, akkor kelj fel rögtön ébredés után! De ne aludj 10 órát, tehát fél kilenc-kilencig csak éjféltől.


Próbálj meg mozogni, a torna, kocogás is jót tenne, de ha arra nem is tudod magad rávenni, legalább sétálj vagy nyújtózkodj néha.


Egyél sok gyümölcsöt és zöldséget.

2011. jún. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
este 8 és 10 óra között van az alvásnak az a fázisa, amely hasznos, tehát pihentet.akkor kéne aludni és akkor napközben nem leszel álmos.
2011. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!