Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez annak idején alkoholelvonás...

Ez annak idején alkoholelvonási tünet volt? Részletek lennt.

Figyelt kérdés

Régebben elég jól bírtam az alkoholt, volt 2 időszakom, amikor napi-heti szinten berúgásos részegre ittam magam. Ma már nem bírom az alkoholt, nagyon kevéstől becsiccsentek (természetesen már nem megyek arra, hogy berúgjak, és ezekre a korszakaimra sem vagyok büszke). Viszont az alkohol bírása ( ami annyit jelent, hogy abszinttólse meg szinte semmitől se rúgtam be) és nem bírása (már van, hogy 1 sört is megérzek) volt egy átmenet, amit azóta se tudok, hogy mi volt az.


Egyszer egy nyáron nagyon sokat ittam, és sajnos ájulásos részegre ittam magam, elájultam, hánytam. Kb 2 nap múlva kb 1-2 hétig olyan tudatállapotban voltam, hogy állandóan paráztam, nem tudtam semmit, a nevemet sem, az érzéseimet sem, nem ismertem fel a lakásomat, nem tudtam gondolkodni, gondolni SEMMIRE sem. Ez az állapot 2 héten belül elmúlt. aztán 2 hét múlva megint ittam (keveset) megint előjött ez az állapot, de akkor már kórházba is kellett vinni, mert remegtem, meg majdnem elájultam, csak volt annyi önerőm, hogy felpofozzam magam, meg ébrentartsam magam. Az orvosnál nem mondtak semmit. Mi volt ez annak idején? Amúgy ezóta nem bírom az alkoholt.


2011. jún. 15. 17:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!