Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ellene?...

Mit tudok tenni ellene? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Holnap van a ballagásom 8.ból. És nálunk a suliba van olyan, hogy zászlót kell vinni, na én kísérő vagyok, és végig kell állnunk minden ünnepséget így a ballagást is. Engem választottak kísérőnek és nem volt kívánság műsor vállalnom kellett, na ez nem is baj, csak egy fél óra után rám jön az ájulás. De nem ülhetünk le ballagáson ami másfél óra hosszú lesz. Mit tegyek, hogy ne ájuljak el? Eszem előtte cukrot meg csokit és egy picit iszom, de igy is 20 perc után hányingerem lesz utána 10 percel meg már nem hallok alig látok és alig birok megállni. Mit tegyek? Nem cserélnek le és nem ülhetünk le. Valami tanács, hogy mit egyek pl előtte vagy valami. Kérlek segítsetek!! Bocsánat, hogy hosszú lett! Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 16. 19:14
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nincs mit :D melyin hosszú volt?:D nekem múlt hét péntetekn volt a ballagásom :P
2011. jún. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!