Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ellene?...

Mit tudok tenni ellene? (tovább lent)

Figyelt kérdés
Holnap van a ballagásom 8.ból. És nálunk a suliba van olyan, hogy zászlót kell vinni, na én kísérő vagyok, és végig kell állnunk minden ünnepséget így a ballagást is. Engem választottak kísérőnek és nem volt kívánság műsor vállalnom kellett, na ez nem is baj, csak egy fél óra után rám jön az ájulás. De nem ülhetünk le ballagáson ami másfél óra hosszú lesz. Mit tegyek, hogy ne ájuljak el? Eszem előtte cukrot meg csokit és egy picit iszom, de igy is 20 perc után hányingerem lesz utána 10 percel meg már nem hallok alig látok és alig birok megállni. Mit tegyek? Nem cserélnek le és nem ülhetünk le. Valami tanács, hogy mit egyek pl előtte vagy valami. Kérlek segítsetek!! Bocsánat, hogy hosszú lett! Előre is köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 16. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
cukorbeteg vagy?
2011. jún. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

szia

mindenképpen egyél előtte meg igyál sokat , ha lehet akkor olyat egyél ami lassabban szívódik fel mint a csoki mert az felvan cukrozva nem ér semmit megeszed 10percre megemeli a vércukrod aztán hirtelen leesik és már rosszul is vagy .. :/

Tanárnak mértnem szóltál h ilyen bajod van?

Amúgy nekem is volt ilyen bajom... én múlthéten ballagtam

2011. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Elsőnek, nem nem vagyok cukorbeteg.. 2. köszönöm, tanárokat nem érdekli ha elájulok..-.- de tudnál olyat mondani nekem ami lassabban szívódik fel? köszönöm!!
2011. jún. 16. 23:52
 4/11 anonim válasza:
huh hát nem tudom pl. vmi pörkölt vagy ilyesmi :/ üdítőt ne igyál a legjobb szerintem az ásványvíz, mi most a ballagáson ültünk (az előttünk ballagók mind álltak) és tavaly a ballagást végig kellett nekünk álni én mielőtt mentem bevágtam egy nagy tál pörköltöt meg kb fél liter vizet és nem volt bajom :) ha érzed hogy kezdesz rosszul lenni akkor a csoklódat meg a bokádat körkörösen mozgasd ezzel "felpumpálod" a vért , más ötletem nincs :S esetleg hogyha lesz rajtad valami öv féle akkor azt ne szorítsd meg remélem még nem késő a válasz :/
2011. jún. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem késő, de pörköltet nem tudok enni mivel nem az volt ma a kaja..:// az segíthet ha közbe bekapok szőlőcukrot??
2011. jún. 17. 15:54
 6/11 anonim válasza:
szőlőcukrot ne nagyon azt az előbb említettem miért.. mi a kaja ?
2011. jún. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
amúgy téészta , hús ,tojás mind jó tojás az gondolom van otthon csinálj egy rántottát 2-3 tojásból meg mellé pl egy kenyér és azzal elleszel egy darabig
2011. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
palócleves volt ma.. De köszönöm!:))
2011. jún. 17. 16:54
 9/11 anonim válasza:
amúgy mikor lesz a ballagás?:D
2011. jún. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
6kor volt, egész jól bírtam, nem lettem rosszul! ködzönöm a tanácsokat!:)
2011. jún. 17. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!