Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérzik a fenekeeeem! Aranyerem...

Vérzik a fenekeeeem! Aranyerem kipukknt, már épp múlt el de most meg vérzik. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem mondom el szüleimnek, azt szeretném tudni mi lesz, ha csak várok.
2011. jún. 17. 11:42
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

jó dolgok biztos nem irány anyu-apu.

nehogy aztán valami fertőzés utána ha eláll nagyobb kárt tegyen.

2011. jún. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
napokig fájt és viszketett. ma reggel meg alig éreztem és remnykedtem helyrejön.. erre tessék, leültem enni, és mikor járkálok érzem nedves és láttam nadrágon átütött, zsepit tettem oda és kimostam vízzel kicsit alábbhagyott és tettem oda 1ruhazsepit, 1 szövetzsepit, felhúztam egy fecskét, meg egy boxert.... :( Segítseteeek!!!!!!
2011. jún. 17. 11:47
 3/23 A kérdező kommentje:
Miért jön össze minden??? hóelején kiderólt ne mmehetek egyetem, barátnőm kdobott, most hogy kicsit lenyugodjtam jött aranyérvérzés... fégen votl már, de akkor elmúlt és félévig nem volt, most meg vérzik.. de mi lesz??? mosom meg nem megyek WC-re remélem nem fertőződik el.. :( anyuéknak nem mondom el... orvos is kizárt..
2011. jún. 17. 11:49
 4/23 A kérdező kommentje:
De miért ne méreztem semmit? napokig alig bírtam ülni erre mikor jobban vagyok, akkor meg kipukkan... már kissebb is let, és azthittem végre kijövök belőle... mi lesz ha WC-re kell mennem holnap????????
2011. jún. 17. 11:51
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

és ha már nagyon kell WC-re menni mit csinálsz????

kiizzadod?

gondolkodj!!

akkor is kell doki mert ha el is áll kell valami kenőcs de nem olyan amit nyílt sebesre lehet kenni+más étrend is kell hogy ne legyen olyan .....

2011. jún. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%

Ne haragudj, de mégis hány éves vagy, ha annyira nem akarok elmondani a szüleidnek? Talán "gáz"-nak érzed? Végül is egyszerűbb szenvedni, törölgetni, mint szólni, aztán orvoshoz menni, aki talán még segíteni is tud...

Majd szépen elfertőződik, főleg, hogy most meleg van, a fertőzés meg szépen átmegy majd a herékre, meg a péniszedre. De várjál csak vala nyugodtan...

2011. jún. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
88%
Akkor ne várj csodát, vess magadra. Ha nem kezelik, akkor legrosszabb esetben akár végbélrák is kialakulhat... De maradj csak otthon, üljél és ne szólj senkinek, így kell ezt. Nekem is van aranyerem, voltam vele orvosnál, semmi cink, 1000x látott már ilyet, nem fog kinevetni. Persze kicsit kellemetlen, mert nincs megszokva, hogy a segglyukadat nézik, de hát istenem, a saját egészséged érdekében ki lehet bírni. Kaptam rá kenőcsöt, ami nagyon jó. Szerintem mindenképpen fordulj orvoshoz!
2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Sokat iszok mert épp fogyózok és nem lesz kemény... :( ha már egyszer kipukkadt akkor nem kenőcs kell hanem hogy beforjon a seb.. remélem ma nem kell WC, de úgyfélek, hoogy lehet egy hétig nem fogok.
2011. jún. 17. 11:55
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

a babáknak is azért adunk kuppot mikor lázasak mert ott van az a nagy ér felolvasztja a testmeleg és hamarabb felszívódik.

ezzel ne szórakozz.

nem véletlen szokták a súlyosabbakat megműteni

2011. jún. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Orvosomat utálom!!!! Nem megyek hozzá soha többé. Régebben depressziós voltam, mert elvesztettem munkám, és apám bekattant és csődbe vitt minket, alkoholista apám. Szóval pánikrohamaim voltak, elmentem orvoshoz, és az a hülye orvos aztmondta, hogy "az se érdekel, ha legközelebb mentővel hoznak ide" szóval ennek a bunkó orvosnak mutassam meg as seggem????
2011. jún. 17. 11:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!