Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elviselhetetlen csípő problémá...

Elviselhetetlen csípő problémám van, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy nagyon nagy csípő fájdalmaim vannak már lassan egy éve. Futok, és terhelésre elviselhetetlen fájdalmak jelentkeznek. 2,5 éve futok már de 8-9 hónapja jött ki és azóta nem múlik, sőtt egyre rosszabb. Nagy súllyal kezdtem a futást ami miatt eléggé megterheltem belátom, de a 9 hónap alatt szinte csak pihentem vele, és egyre rosszabb. Ortopédián voltam már, és rtg-t csináltak, nem találtak semmit, tehát kopás vagy bármi ilyesmi nincsen, ezért csak pár hét pihenőt javasoltak utánna engedték a sportot, de akkor is ugyan úgy fájt. Egyszerűen nem találnak semmit, kétségbe vagyok esve és nem tudom mostmár mit kezdjek vele. Egy szúró, belenyilaló fájdalom jelentkezik amikor lépek. El sem tudom képzelni mégis mitől lehet és hogy mit kéne még csinálni mert már gyógytornát is kiírtak h erősítsem meg, pihentettem is, masszíroztattam is, gyógyszerek tömkelegét szedtem és mégsem történt változás. Most ami a fejembe kattant, a gerincem, hogy meg kéne nézni rtg-n azt is nem-e onnan sugárzik, illetve idegbecsípődés.

Mit javasoltok, mihez kezdjek?

19/F !!!!!!!


2011. jún. 17. 13:30
 1/1 anonim ***** válasza:
A gyógyszerek csak tüneti kezelésre jók. Szóval nem szüntetik meg a fájdalom okát. Jó lenne egy átfogó orvosi vizsgálat. Ha az ok megvan könnyebb meggyógyítani :)
2011. jún. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!