Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Csípő műtét után mennyi a...

Csípő műtét után mennyi a felépülési idő?

Figyelt kérdés
A barátomnak csúnya autó balesete volt és csak kiváncsi lennék a tapasztalatokra. Elöre is köszi mindenkinek.
2011. júl. 31. 00:52
 1/5 anonim válasza:

Milyen jellegű a műtét? mennyi idős ill. kb hány kg ?

Ebben otthon vagyok ;) :)

2011. júl. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát hogy öszinte legyek nem nagyon tudo milyen fajta műtét volt csak a röngen képeket láttam. Most mivel toló székbe kényszerült a 2 törött lába miatt kb. 80kg körül lehet szerintem.

Köszi :):)

2011. júl. 31. 11:06
 3/5 A kérdező kommentje:
ja és most 23 éves :)
2011. júl. 31. 11:08
 4/5 anonim válasza:

Nekem 4 helyen tört a medencém, instabil törésről van szó, tehát, semmi nem tartotta egyben :S

Az első 1,5 hónap környéke teljes pihenás volt utánna egyre gyorsabban fejlődtem, volt amikor robbanásszerűen javultam :)

Nem lesz olyan sok idő ;)

2011. júl. 31. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen... Sokat segítettél ezzel a jó kommentel. Neki csak 1 helyen tört meg ugyhogy reméljük már nincs sok hátra ;)
2011. júl. 31. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!