Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Japán kristálygombája van...

Japán kristálygombája van valakinek? Meg tudná mondani nekem valaki, hogy miért lesz enyhén szénsavas az ital amit készítek belőle? Mindenhol azt olvastam, hogy nem lesz szénsavas, nekem meg igen.

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

hogy érted pontosan, hogy enyhén szénsavas? ha nagyon rá van húzva a palack és mondjuk nem nyitom ki pár napig, akkor nekem is sziszeg picit, amikor lecsavarom a kupakot de nem pezseg és ízre sem szénsavas.


27/l

2011. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez vmi új pszilocibin gomba?
2011. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: Az íze is kissé szénsavas.

Másodiknak: milyen gomba? Nem igazán értem mit írtál!

2011. jún. 19. 22:53
 4/4 anonim válasza:
szia.nekem is van ilyenem.az üvegben kissé pezsgö szerűvé válik de azért mert erjedés alatt áll.a 2 nap alatt párszor keverd meg fakanállal.mivel igy kiszabaditod a levegöt a gombák közűl.mikor leszűröd már nem lesz szénsavas.
2011. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!