Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem lesz abból bajom ha eddig...

Nem lesz abból bajom ha eddig egy hete köptető gyógyszert szedtem, mától pedig köhögéscsillapítót?

Figyelt kérdés
Eddig ambroxolt, mostantól pedig coderitet.Az orvos írta fel, nem magamtól találtam ki, de nekem olyan mintha ütnék egymást...:S
2009. márc. 23. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugy írták fel: Ambroxol + Strepsils. Tehát köptető, és köhögéscsillapító együtt. Először szedtem az Ambroxolt, amíg hurutos köhögésem volt, aztán mikor szárazköhögés, meg torokfájás, akkor kezdtem a Strepsils-t. Egyébként tényleg írja az Ambr. papírja, hogy ne szedj vele együtt köhögéscsillapítót! Együtt nem, de utána sztem már hatásos.
2009. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A féket és a gázt egyszerre használni ritkán kell, de akkor nagyon. Úgy-hogy érdemes ezt megkérdezni attól aki a kettőt egyszerre rendelte.

Egymás után? Erre már többször lehet szükség!

Alapszabály: az improduktív köhögést, vagy produktívvá kell tenni, vagy csillapítani kell.

(Magyarul, ha nincs köpet köhögéskor= impr.köhögés.)

2009. márc. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 23. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!