Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 2 Hete eszrevettem hogy...

2 Hete eszrevettem hogy reszket a kezem miert?

Figyelt kérdés

Ha egy bizonyos helyzetben tartom a kezfejem egyik ujjam nagyon reszket..????.meg a tobbi is ha kicsit osszegornyed..

20 eves vagyok nem hinnem hogy parkinsonkor lenne de akkor mi??? lehet hogy koze van hozza hogy sokszor eg a fejem es piros vagyok meg akkor is ha reszketek a hidegtol...segitsen valaki orvoshoz nem nagyon volt meg idom elmenni..


2011. jún. 19. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Stressz, megerőltetés, de lehet, hogy még a magas vérnyomástól is lehet, nekem elsőtől van!!!
2011. jún. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem nagyon taplalkozom rendesen...s ilyen korba persze sok a buli es a cigi..segitene ha visszavennem oket kicsit?
2011. jún. 19. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát a cigi lerakás mindenképp jó, persze én is cigizek, szóval tudom nem könnyű lerakni. A helyes táplálkozás az viszont fontos, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, amit szeretsz. Pl.: banán=b-vitamin, máj=vas, magvak(szotyi, tökmag=cink, tej=kálcium, Kivi,paprika,savanyúság=c-vitamin, spenót,kelbimbó,brokkoli=e-vitamin
2011. jún. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A banánban még kálium is van!!! Az alkohol a magnéziumot vonja ki a szervezetből, ezért szedhetsz magneb6-ot, amit bármikor bevehetsz, mert alkoholizmus esetén is ajánlják, szóval lehet rá inni!!! (bár attól a piát nem muszáj túlzásba vinni!!!
2011. jún. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!